Maailma puudutus

Esileht / Erootiline massaaziküünal "Karma Sutra" portselanist kausikeses

Erootiline massaaziküünal "Karma Sutra" portselanist kausikeses

Sojavahast massaaziküünlad on valmistatud hoole ja õrnusega, kasutades ainult naturaalseid eeterlikke õlisid ja looduslikke taimevaha. Sojavahale on lisatud jojoba õli, mis teeb küünla koostise kreemiseks ning sooja vahaga massaazi luksuslikuks elamuseks. Koostis: Sojavaha, Jojoba Oil, Coconut Oil, Essential Oils: Ylang Ylang, Peppermint, Coconut.
Põleta küünalt 10 min, piisava hulga vaha sulamise järel kustuta leek ning minuti pärast vala otse nahale (temp. max 45 kraadi). 

 

Tootekood: CAN5005
Ühik: tk
Laoseis: 2

4,50 € 9,00 €

Põleta küünalt 10 min, piisava hulga vaha sulamise järel kustuta leek ning minuti pärast vala otse nahale (temp. max 45 kraadi, mis on tavaline sooja vannivee temperatuur). Vaha ja õlide segu on meeldivalt soe ja muudab massaazi sensuaalseks naudinguks ka kõige algajamal. 

Pea meeles panna toas põlema mahe valgus ja meeldivalt rahustav muusika. Kõik koostisosad toidavad sinu nahka rikkalikult toitainetga ning juba väikesest kogusest piisab pikaks ajaks.

Küünlad on pakendatud kenadesse pruunist papist kinkekarpidesse.

NB! Allergilise reaktsiooni ohu korral proovi algul väikesel nahapinnal. Hoia eemale silmadest ning ära jäta põlevat küünalt järelvalveta. 

Mõõdud 7 x 7 cm

Sarnased tooted