Maailma puudutus

Esileht / Toode on otsas! Küünal "Kirg" 70x100 cm oranz silindrikujuline

Toode on otsas! Küünal "Kirg" 70x100 cm oranz silindrikujuline

Looduslikule steariinküünlale omane kaunis helk ja kuma. Põleb puhtalt ja jääkideta. Küünla süütamisel aktiveerub oranzi värvi toetusel kirglikkus. Vaadates küünlaleeki korda mõttes "Kogen oma elus sütitavat kirge. Mul on turvaline tunda kirglikult kõiki oma emotsioone." 

 

Tootekood: CAN00588
Ühik: tk

2,80 €

Küünlamaagia on üks lihtsamaid viise luua oma koju soovitud meeleolu ja anda oma soovidele jõudu juurde. Enne küünla süütamist hoia küünalt käte vahel ja  südame kohal ja korda mõttes või häälega oma soovi. Seejärel süüta küünal ja korda oma soovi ka süütamise hetkel. Küünalt kustutades ära puhu leeki ära vaid kasuta küünla kustutajat või muud. Iga päev küünalt süüdates korda uuesti oma soovi. 

Ole hoolas!

Hoia küünal väljas väikelaste käeulatusest ning eemal lemmikloomadest. Ära jäta küünalt kunagi omapäi põlema. Aseta küünal või küünlaklaas alati kuumakindlast materialist alusele. Ära paiguta küünalt kardinate või avatud uste lähedusse. 
Valmistatud Saksamaal, 100% looduslikust steariinist, ei erita tahma, puuvillane taht.

 

Koostis 100% Palmivaha
Kõrgus 21
Laius 2.2
Lõhn 3% eeterlikud õlid: lavandiin (Lavandula ×intermedia), apelsin (Citrus aurantium) ja mandariin (Citrus madurensis).
Põlemisaeg 8-9 h
Värv Roheline

Sarnased tooted

Sarnased tooted