Maailma puudutus

Esileht / Looduslik küünal laineline elevandiluu-valge 20x6,5 cm, lõhnanauding eeterlikest õlidest: amber, vanilje

Looduslik küünal laineline elevandiluu-valge 20x6,5 cm, lõhnanauding eeterlikest õlidest: amber, vanilje

Võid teha kaunist heledast küünlast oma igapäevase rituaali ja süüdata see iga päev natukseseks.

 

Tootekood: CAN5987
Ühik: tk

11,00 €

Kogus:

Küünlad on valmistatud valmistatud käsitsi Indoneesias, 100% palmivahast, mis on kiirestitaastuvaist allikaist – õlipalmi viljadest – pärit looduslik materjal. Palmivaha valmistamine on sarnane eeterlike õlide tootmisele – õli pressitakse ja destilleeritakse. Seda sama õli kasutatakse ka paljudes kvaliteetsetes kätekreemides, šampoonides ja muus kosmeetikatoodangus. Tegu on puhta ja GMO-vaba ning praktiliselt toidukvaliteedilise toorainega. Palmivahast küünlad ei erita põledes kahjulikke mürkaineid ega aja tahma ning põlevad korralikult lõpuni. Vahasulam ei sisalda parafiini, pliid ega tsinki ning kõik küünlatahid on valmistatud puhtast puuvillast. Toode on valmistatud „Ausa kaubanduse“ põhimõttedi järgides ning tootmisprotsessis kasutatakse maksimaalselt käsitööd, et elatist saaksid teenida võimalikult paljud inimesed. 80% küünalde valmistajatest on naised.Küünalde valmistamisel ei ole kasutatud mitte ühtegi loomset materjali. Küünlad on keskkonnasõbralik toode.

Vikerkaar

Vikerkaareküünal aitab tasakaalustada ja tervendada kõiki valdkondi sinu elus, temas on koos kogu meie elu spekter ja värvigamma. Iga värv sümboliseerib ka 1 energiakeskust, chakrat. Sa võid töötada iga üksiku eluvaldkonnaga või chakraga just sel ajal kui küünal on jõudnud põlemisel selle värvinitoonini. Võid teha vikerkaareküünlast oma igapäevase rituaali ja süüdata see iga päev natukseseks. Ja seejärel iga päev mediteerida või lihtsalt mõtiskleda pisut. Teekonnal läbi erivärviliste küünla kihtide keskendu iga üksiku chakra tervendamisele ja tunne rõõmu kõigest heast oma elu erinevates valdkondades.

Vikerkaares on koos kogu värvide spekter. Vikerkaar sümboliseerib inimese teekonda läbi erinevate tasandite siin elus, selle erineva värvid sümboliseerivad ka 7 chakrat. Kõige aluseks on puhas valge valgus, mis sisaldab kõiki värve ning läbi inimsilmade muutub see seitsmeks nähtavaks värvitooniks. Meie seitsmetahuliseks põhiolemuseks.

Ole hoolas!

Hoia küünal väljas väikelaste käeulatusest ning eemal lemmikloomadest. Ära jäta küünalt kunagi omapäi põlema. Aseta küünal või küünlaklaas alati kuumakindlast materialist alusele. Ära paiguta küünalt kardinate või avatud uste lähedusse. 

 

Koostis 100% Palmivaha
Kõrgus 20
Laius 7,5
Lõhn lõhnavaba
Põlemisaeg 70-75 h
Värv Vikerkaar

Sarnased tooted

Sarnased tooted