Maailma puudutus

Esileht / Massaaziküünal "Lõdvestus" klaaskannus (relax)

Massaaziküünal "Lõdvestus" klaaskannus (relax)

Sojavahast massaaziküünlad on valmistatud hoole ja õrnusega, kasutades ainult naturaalseid eeterlikke õlisid ja looduslikke taimevaha. Sojavahale on lisatud jojoba õli, mis teeb küünla koostise kreemiseks ning sooja vahaga massaazi luksuslikuks elamuseks. Eeterlike õlide segu, mis mõjub liigespingeid lõdvestavalt: Sojavaha, kookose-ja jojobaõli, rosmariini, ingveri, geraaniumi, nelgi lehtede eeterlikud õlid.
Põleta küünalt 10 min, piisava hulga vaha sulamise järel kustuta leek ning minuti pärast vala otse nahale (temp. max 45 kraadi). Mugavad klaasist kannukesed on taaskasutatavad.

 

Tootekood: CAN5003
Ühik: tk
Laoseis: 2

9,50 € 11,00 €

Põleta küünalt 10 min, piisava hulga vaha sulamise järel kustuta leek ning minuti pärast vala otse nahale (temp. max 45 kraadi, mis on tavaline sooja vannivee temperatuur). Vaha ja õlide segu on meeldivalt soe ja muudab massaazi sensuaalseks naudinguks ka kõige algajamal. 

Pea meeles panna toas põlema mahe valgus ja meeldivalt rahustav muusika. Kõik koostisosad toidavad sinu nahka rikkalikult toitainetga ning juba väikesest kogusest piisab pikaks ajaks.

Mugavad klaasist kannukesed on taaskasutatavad. Küünlad on pakendatud kenadesse pruunist papist kinkekarpidesse.

NB! Allergilise reaktsiooni ohu korral proovi algul väikesel nahapinnal. Hoia eemale silmadest ning ära jäta põlevat küünalt järelvalveta. 

Mõõdud 7 x 7 cm


Sarnased tooted