Maailma puudutus

Esileht / Looduslik küünal "Ajña chakra – tarkus" 21x2.2 cm, kmpl 3tk, lõhnastatud eeterlike õlidega

Looduslik küünal "Ajña chakra – tarkus" 21x2.2 cm, kmpl 3tk, lõhnastatud eeterlike õlidega

SEOSES OLUKORRAGA MAAILMAS ON MEIE KÜÜNALDE TEEKOND EESTISSE HÄIRITUD JA PALJUD TOOTED AJUTISELT OTSAS! LOODAME, ET UUED KÜÜNLAD JÕUAVAD MEIENI JUBA SEPTEMBRIKUU JOOKSUL.
Seniks tutvu ka Eestis käsitööna valmistatud maagiaküünaldegahttp://www.maailmapuudutus.ee/et/c/kuunlamaagia

100% palmivahast valmistatud lõhnaküünal. Lõhnastatud 3% eeterlike õlidega. Komplektis on 3 küünalt.

 

Tootekood: CAN0010
Ühik: kompl

4,95 € 5,90 €

Küünlad on valmistatud valmistatud käsitsi Indoneesias, 100% palmivahast, mis on kiirestitaastuvaist allikaist – õlipalmi viljadest – pärit looduslik materjal. Palmivaha valmistamine on sarnane eeterlike õlide tootmisele – õli pressitakse ja destilleeritakse. Seda sama õli kasutatakse ka paljudes kvaliteetsetes kätekreemides, šampoonides ja muus kosmeetikatoodangus. Tegu on puhta ja GMO-vaba ning praktiliselt toidukvaliteedilise toorainega. Palmivahast küünlad ei erita põledes kahjulikke mürkaineid ega aja tahma ning põlevad korralikult lõpuni. Vahasulam ei sisalda parafiini, pliid ega tsinki ning kõik küünlatahid on valmistatud puhtast puuvillast. Toode on valmistatud „Ausa kaubanduse“ põhimõttedi järgides ning tootmisprotsessis kasutatakse maksimaalselt käsitööd, et elatist saaksid teenida võimalikult paljud inimesed. 80% küünalde valmistajatest on naised.Küünalde valmistamisel ei ole kasutatud mitte ühtegi loomset materjali. Küünlad on keskkonnasõbralik toode.

Ajña on kuues chakra ehk „kolmas silm“.

Ajña annab ligipääsu universaalsele tarkusele, inspiratsioonile ja intuitsioonile. Suudad hõlpsasti näha elus võimalusi, tunda ära oma n.ö elu ülesannet ja oskad leida ressursse selle täitmiseks. Kolmanda silma chakra valitseb meie mõtlemisvõime üle, aitab korrastada mentaalseid protsesse ja avab meie silmad maailma lõputule külluslikkusele. Selle chakra alluvusse kuuluvad ka selgeltnägemine, keskendumisvõime, meelerahu, arukus, tarkus, pühendumuslikkus ja inimkonna teenimine.
Ajña energiat kasutades säästame end meelehärmist, küünilisusest, mõistuse pingetest, kahtlustest. Eluterve Ajña annab meile avatud meele ja erksa tähelepanu.

Ajña chakra leiame täpselt oma pea geomeetrilisest keskpunktist.

Põhitoonilt on chakra indigosinine.

Füüsilises kehas on kolmanda silma chakra kontrolli all: piklikaju ja keskaju, närvisüsteem ja ajuripats.

Lõhnaküünal „Ajña“ koostises on 3% eeterlikud õlid:lavendel (Lavandula augustifolia), nulg (Perek: Abies) ja kummel (Chamaemelum nobile).

Ole hoolas!
Hoia küünal väljas väikelaste käeulatusest ning eemal lemmikloomadest. Ära jäta küünalt kunagi omapäi põlema. Aseta küünal või küünlaklaas alati kuumakindlast materialist alusele. Ära paiguta küünalt kardinate või avatud uste lähedusse. 

 

Koostis 100% Palmivaha
Kõrgus 21
Laius 2.2
Lõhn 3% eeterlikud õlid: lavendel (Lavandula augustifolia), nulg (Perek: Abies) ja kummel (Chamaemelum nobile)
Põlemisaeg 8-9 h
Värv Indigosinine

Sarnased tooted

Sarnased tooted