Maailma puudutus

Esileht / VIIMANE! EDU JA TASAKAAL- käevõru tiigrisilma ja rutiilkvartsiga

VIIMANE! EDU JA TASAKAAL- käevõru tiigrisilma ja rutiilkvartsiga

Tiigrisilma ja rutiilkvartsi kooslus tagab sulle jõukuse ja energia, kaitseb kadedate inimeste halbade soovide eest ja iseenda mõtete laialivalgumise eest, aitab tahtejõudu ja elujõudu käima lükata, hirmudest vabaneda ja tuju tõsta.  

Tunneta, kuidas tajud vabanemist halbadest soovidest ja tegutsed erksa meele ja hea tujuga edu suunas!

Käevõru on pakendatud ilusasse kinkekarpi ja kohe valmis kinkimiseks kas iseendale või kinkijale olulisele inimesele.
Kaasas on ka väike sametist kotike, kus saab käevõru hoida kaitstuna ka siis, kui seda hetkel käe peal ei kanta.

16 tiigrisilma ja 6 rutiilkvartsi jahutavat ja siledat pärlit koos õnnetoova elevandikesega kummipaelal, sobib käele ümbermõõduga 17-19 cm. Pärlite suurus 8 mm.
Käevõrus kasutatud metallid on nikli, plii ja kaadmiumivabad.

Puhasta ehteid Palo Santo puidu suitsuga või Palo Santo viirukitega või Valge Salvei suitsu või sprayga.

 

Tootekood: PHTyRq

21,70 €

Tasuta transport alates 40 eurosest ostust!

Tiigrisilma kandmine enda lähedal tagab jõukuse, taastab ja tasakaalustab yin’i ja yang’i ning parema ja vasaku ajupoolkera tööd. 

Tiigrisilm on kaitsja ja energia andja. Teda on kasulik kanda talismanina halbade soovide ja needuste vastu. Ta on taastav ja energiseeriv, parema enesetunde ja tegutsemise kivi.
Tiigrisilm on toeks laialivalguva info kogumisel üheks tervikuks ja enda ning teiste inimeste vajaduste äratundmiseks, ta aitab eristada soove ja reaalseid vajadusi.
Kivi sobib inimestele, kes kipuvad nö “pilvedes hõljuma”- tiigrisilm toob tagasi reaalsusse ja aitab konkreetseid soove seada.

Tiigrisilm toetab sisetunde tugevdamist, uute alguste käivitamist, meele erksamaks muutumist.
Toetab vaistu ja uurimistegevust- temast on kasu politseinikele, teadlastele, raamatupidajatele, kindlustajatele. 
Tiigrisilm leevendab hirmu, muret, depressiooni, negatiivsust, introvertsust, parandab meeleolu.
Ravitseb enesehinnangu, enesekriitika ja blokeeritud loovusega seotud probleeme. Aitab oma annete ja võimete äratundmisel ning vastupidi- ületamist vajavate vigade nägemisel. 

Tiigrisilm toetab seedimist, tervendab silmi ja soodustab öiseid nägemusi, ravitseb kurku ja suguorganeid ning leevendab spasme. 

Rutiilkvarts/inglijuuksed on kuldne kivi, mille sees on niidikesed ja mis on tubli tervendaja. 
Rutiilkvarts tugevdab tahtejõudu ja annab elujõudu, aitab tõsta tuju ja tõrjuda eemale negativismi.

Aktiveerib energiat ja kõrvaldab negatiivsed energiad, tänu oma suurepärasele kosmilise valguse tasakaalule on hingevalgustaja ja vaimse arengu soodustaja. Aitab ennustada ja kanaldada. 
Rutiilkvarts aitab jõuda probleemide põhjusteni ning mahendada meeleolusid ja suunamuutust, rahustab süngeid meeleolusid ja toimib antidepressandina.
Ta leevendab hirme, foobiaid ja ärevust, toetab kinnisideede ja enesevihkamise vabakslaskmist.
Rutiilkvartsi abil saab möödunud elu tervendada, et kõrvaldada mineviku haigusseisundid ja aru saada praegust elu mõjutavatest tegevustest, mis on põhjustatud möödunud elude sündmustest.

Füüsilise poole suhtes stimuleerib rutiilkvarts keha taastumist ja rakkude uuenemist, tegeleb haigusseisundi põhjustega, abistab krooniliste haigusseisundite ning impotentsuse ja viljatuse korral.
Ta tervendab hingamisteid ja bronhiiti, ergutab ja tasakaalustab kilpnääret, tõrjub parasiite ning on suurepärane abimees kurnatuse ja energia ammendumise puhul. Samuti tugevdab veene, leevendab bronhiiti, väsinud silmi, tervendab haavu, reguleerib piima teket imetavatel emadel.
Öeldakse, et rutiilkvarts soodustab ilusat kehahoidu.

Soovitame Sinu valitud toote juurde

Sarnased tooted