Maailma puudutus

Esileht / Naturaalne viiruk "Tõeline champa" Indiast, Auroshikha 10 tk

Naturaalne viiruk "Tõeline champa" Indiast, Auroshikha 10 tk

Auroshikha sarja viirukid annavad lõhnanaudingu ja puhastavad meie energeetikat. Toodetud naturaalsetest eeterlikest õlidest ja looduslikust vaigust kasutades ainult parima kvaliteediga toorainet. Lõhnanaudingu annab: CHAMPA.

CHAMPA (Nag Champa) on Indias tuntud lõhnasegu, mis enamasti valmistatakse sandlipuu ja frangipani õite eeterlike õlide segust. Tuntud ka nn India templite lõhnana. Kasutatakse viirukites, lõhnaõlides jm.
Viirukisuitsu kasutatakse kodu või esemete puhastamisel, mediteerimisel parema ühenduse saamiseks iseendaga, palve edastamiseks Universumile. 

 

Tootekood: INS0020
Ühik: tk
Laoseis: 5

1,00 € 2,00 €

Auroshikha on tootnud ja eksportinud kvaliteetseid looduslikke viirukeid alates aastast 1973. Ettevõte on üks osa Sri Aurobindo Ashramist ja asub Indias Pondicherrys. Kõik tooted vastavad IFRA (International Fragrance Association, Geneva, Switzerland) nõuetele ja järgides iidset tuhandete aastate pikkust India traditsiooni viirukite valmistamisel. 
Tegemist on sotsiaalselt vastutustundiku ettevõttega, kus ei kasutata lapstööjõudu ja kõigile töötajatele on loodud sotsiaalsed garantiid ning pension. Enamus töötajatest on naised, toetades sel moel naiste võimalust saada tööd. 

100% ettevõtte kasumist läheb Sri Aurobindo Ashrami heaks.

Sarnased tooted