Maailma puudutus

Esileht / Viirukite kinkekomplekt "4 Jumalat" Indiast 4x30tk, 386g

Viirukite kinkekomplekt "4 Jumalat" Indiast 4x30tk, 386g

SEOSES OLUKORRAGA MAAILMAS ON MEIE VIIRUKITE TEEKOND EESTISSE HÄIRITUD JA PALJUD TOOTED AJUTISELT OTSAS! LOODAME, ET UUED TOOTED JÕUAVAD MEIENI JUBA SEPTEMBRIKUU JOOKSUL.
Seniks tutvu ka Eestis käsitööna valmistatud maagiaküünaldegahttp://www.maailmapuudutus.ee/et/c/kuunlamaagia

Kaunis kinkekarbis on 4 pakendit, igas erinevale hindu jumalusele (Shiva, Lakshmi, Ganesha, Krishna) pühendatud viirukisegu ja 4 viirukihoidjat.
Väga kvaliteetne masala tüüpi viiruk naturaalse koostisega. Alusta oma päeva, mediteeri või loo oma rituaal!

 

Tootekood: INS0319
Ühik: tk

22,00 €

Viiruk on valmistatud erinevate ürtide, taimelehtede ja õlide segust. Viirukisuitsuga puhastatakse kodu, kristalle, ehteid, kujusid ja toitu ning inimesi. Indiast Lõuna-Ameerikani kasutavad inimesed üle maailma suitsutamist, et vabaneda halvast energiast, negatiivsetest tunnetest, et puhastuda või kaitsta end soovimatu eest. 

Shiva: Hindu jumal, kes kutsub esile transformatsiooni ja muutuse, lõhkudes vana ja luues uut. Koostis: Bergamot, salvei, kaneel, puit, vibhuti.
Lakhsmi: Hindu külluse jumalanna, kes sümboliseerib rikkust, valgust, viljakust. Koostis: lootos, tuberoos, roosa pipar, granaatõun, safran, roosi õielehed.
Ganesha: Hindu jumal, kes eemaldab takistused ja avab ligipääsud. Koostis: durva rohi, ghee, kibuvits.
Krishna: Hindu võrgutajast ja meelitajast jumal. Koostis: osmanthuse puu, jasmiin, roosi õielehed, apelsin, vanilje, musk, patchouli, sandel, vetiver.

 

Sarnased tooted