Maailma puudutus

home / JULGUS JA ARMASTUS- granaadi ja roosa kvartsi käevõru

JULGUS JA ARMASTUS- granaadi ja roosa kvartsi käevõru

Granaadi ja roosa kvartsi kooslus on ahvatlev ja kaasakiskuv:
Granaat on väga elustav kivi, suisa elukivi ja roosa kvarts on tõeline tingimusteta armastuse, loovuse ja lõpmatu rahu kivi.
Käevõrus kasutatud metallid on nikli, plii ja kaadmiumivabad.

Käevõru on pakendatud ilusasse kinkekarpi ja kohe valmis kinkimiseks kas iseendale või kinkijale olulisele inimesele.
Kaasas on ka väike sametist kotike, kus saab käevõru hoida kaitstuna ka siis, kui seda hetkel käe peal ei kanta.

16 granaadi ja 6 roosa kvartsi jahutavat ja siledat pärlit kummipaelal, sobib käele ümbermõõduga 17-19 cm. Pärlite suurus 8 mm.

Puhasta ehteid Palo Santo puidu suitsuga või Palo Santo viirukitega või Valge Salvei suitsu või sprayga.

 

Tootekood: PHCrPQ

21,70 €

Kogus:

Tasuta transport alates 40 eurosest ostust!

Granaat on ellujäämise ja tahtejõu toetaja, süvendab julgust, optimismi ja lootust.
Lahustab kaose ja segaduse, aitab kriisides ellu jääda- on võimeline läheneva ohu eest hoiatama. Seepärast kasutati teda juba ammu talismanikivina.
Aitab vabaks lasta vanad, kasutud mõttemustrid ja loob vaba tee uute ja edukate ideede tekkimisele. Muudab kriisi väljakutseks.
Tugevdab immuunsüsteemi, elavdab vereringet ja aitab vereloome aktiveerimise kaudu parandada vere kvaliteeti.
Granaat aitab aneemia, artriidi, madala vererõhu, reuma, kilpnäärme alatalitluse, joodi, kaltsiumi, magneesiumi ning A-, D- ja E-vitamiini puuduse vastu.
Puhastab verd ja viib mürke välja. Toetab vereringet, luude, lülisamba, südame ja kopsude tervist, tasakaalustab seksuaaltungi.

Roosa kvarts siin kõrval toidab südant ja muudab vastuvõtlikuks armastusele- suurendab usaldust ja muudab tunded harmooniliseks, suurendab ka armastust iseenda vastu ja aitab tunnustada end sellisena, nagu oled. Toob sügava sisemise tervenemise ja eneserarmastuse. Rahustab ja veenab, eemaldab õrnalt negatiivse energia ja asendab selle armastavate võngetega. Tugevdab tundlikkust ja empaatiat, sobib imeliselt keskeakriisi puhul. 

Roosa kvarts annab hea jume ja noorusliku välimuse. Reguleerib viljakust ja menstruaaltsüklit, toetab neerupealist, südame, vere, vereringe, neerude ja põrna tervist. Leevendab valu, kortse, astmat, peapööritust, köha, grippi, veenilaiendeid; põletust (sh päikesepõletust). Tasakaalustab seksuaaltungi ja seksuaalset frustratsiooni; aitab kehast mürke välja viia.

Soovitame Sinu valitud toote juurde

Sarnased tooted