Maailma puudutus

home / JAA, see on UUS! Sooviküünal roosa kvartsiga kuldse kaanega klaasis "ARMASTUS" 9x7cm, roos ja pojeng, kinkekarp kullaga, 50 tundi,

JAA, see on UUS! Sooviküünal roosa kvartsiga kuldse kaanega klaasis "ARMASTUS" 9x7cm, roos ja pojeng, kinkekarp kullaga, 50 tundi,

Kauni kuldse kaanega saad küünla sulgeda, leek särab salapäraselt tumedas klaaspurgis, sildil kuldsed "line art" stiilis joonistused. 
Elegantne abivahend, mis aitab sinu soovid realiseerida. Roos ja pojeng loovad sensuaalse ja lummava tunde, neid on kasutatud juba vanas Hiinas jumaliku armastsuse energia ligitõmbamiseks ja hoidmiseks. Korda oma armastusesoovi iga kord kui süütad küünalt.
Roosa kvartsi poolvääriskivid küünlavahas aitavad südamekeskusel armastust vastu võtta ja jäävad alles peale küünla lõpuni põlemist. Käsitööna valatud kõrges värvilises klaasis puhtast sojavahast põleb ca 50 tundi. 

 

Tootekood: CAN70002
Ühik: tk

14,00 €

Kogus:

Tasuta transport alates 40 eurosest ostust!

Sooviküünaldest

Sooviküünal võib olla kanaliks – abivahend, mis aitab tuua sinu soovid reaalsusesse. Sümboliseerides tuld, ürgset elementi, mida on rituaalselt kasutatud erinevates kultuurides selle võime tõttu ühest asjast teise muundumist esile kutsuda, heidab see valgust asjadele, mis muidu jääksid varjatuks. Seetõttu omab küünal metafoorset jõudu sinu mõttemaailma ümberkujundamiseks.

Toote omadused

Aroomiprofiil: Roosi ja pojengi aroom, mis meelitab jumalikku armastuse ja kiindumuse energiat sinu igapäeva ellu.

Taht: Puuvillane Põlemisaeg: umbes 50 tundi

Vääriskivi: roosa kvarts

Kuldse kaanega suletav.

Klaasümbrist saab taaskasutada lillevaasina, pakend on keskkonnasõbralik.

Kasutusjuhised

Põleta iga kord, kui süütad küünla, vähemalt üks tund iga küünla läbimõõdu tolli kohta, et tagada parim põlemise efektiivsus. Ära põleta korraga kauem kui 4 tundi. Lõika iga kord, kui süüdad küünla, taht umbes ¼ tolli (0,5 cm) pikkuseks. Lõpeta kasutamine, kui põhjas on alles ½ tolli (1,3 cm) vaha.

PureWorks Perfumery kollektsioon kuulub Song of India kaubamärgi alla.

Ole hoolas!

Hoia küünal väljas väikelaste käeulatusest ning eemal lemmikloomadest. Ära jäta küünalt kunagi omapäi põlema. Aseta küünal või küünlaklaas alati kuumakindlast materialist alusele. Ära paiguta küünalt kardinate või avatud uste lähedusse. Ärge asetage tuulisesse kohta, kuna see lühendab põlemisaega. 

 

Kaal 200
Koostis puhas sojavaha
Kõrgus 9
Laius 7
Lõhn roos ja pojeng
Mõõdud 9X7X7
Põlemisaeg 50h

Sarnased tooted