Maailma puudutus

home / JUMALANNADE EHTED / Käevõru naturaalsest kuukivist (6mm) ülekullatud raamis kuusnurkne kuukivi ripats "Intuitsiooni Jumalanna JUHATUS" , suurus M 17cm

Käevõru naturaalsest kuukivist (6mm) ülekullatud raamis kuusnurkne kuukivi ripats "Intuitsiooni Jumalanna JUHATUS" , suurus M 17cm

Efektsed ja ainulaadsed kuldselt säravad ehted. Naturaalne kuukivi on kõrgema kvaliteetiga (AAA). Kuukivi hoiab jumalannade energia sagedust, toetab intuitsiooni, oma unikaalsuse leidmist ja enesekindlust.
Naturaalsest kuukivist võrdhaarne kuusnurk kuldses raamis toetab phendust intuitsiooniga.
Pakendatud kaunisse tugevast materjalist pärlmutriselt sädelevasse karpi, millel kuldne sisse pressitud pilt. Karbist leiad ka 3 magusat miniviiruki pulka ehte energeetiliseks puhastamiseks.

 

Tootekood: GODJEW0025
Ühik: tk

29,00 €

Kogus:

Tasuta transport alates 40 eurosest ostust!

Ehted ning neis sisalduvad sümbolid on naisi salaja toetanud aastatuhandeid. Jumalannade ehete kõik osad on hoolega valitud toetama naiselikku muutumist läbi kõigi elutsüklite. 

Ehted on energeetiliselt jõustatud ja kannavad endas jumalannade energia sagedust.

Käevõru kõik metallosad on messingist või tsingisulamist või roostevabast terasest, mis on kaetud 14-24 karaadise kullaga.
Naturaalne kuukivi on kõrgema kvaliteediga (AAA) ja väga puhta heleda värvusega. Kuusnurkne naturaalsest kuukivist ripats on 925 hõbedast raamis, mis on üle kullatud 24 karaadise kullaga.

Nikli, plii, kaadmiumi vaba. 
Allergiavabad, sobivad tundlikule nahale.

Suurus M 17 cm.
Kuukivist mummude läbimõõt 6mm.
Veniv elastikpael teeb ehte mugavalt kantavaks igapäevaselt.

Ehtekollektsioon "Wild Moongoddess" on Kristel Treieri (Kuutempel) ja Signe Timmermanni (Senua Studio) ühislooming, mis sündis maagiliste eesti naiste enesearengu teekondi juhatades ja naiseliku väe retriite läbi viies. 

Valmistatud Eestis käsitööna armastusega.

Sarnased tooted