Maailma puudutus

home / OTSAS! Lootoseõie kujuline teeküünla alus, oranzid kroonlehed Ø 13.5 cm

OTSAS! Lootoseõie kujuline teeküünla alus, oranzid kroonlehed Ø 13.5 cm

Merevaigukarva pärlendavate kroonlehtedega lootosõis on valmistatud merekarbist, mis muudab tavalise küünlaleegi eriliselt sädelevaks ja täidab toa maagilise valgusega.

 

Tootekood: CAN0078

14,23 €

Tasuta transport alates 40 eurosest ostust!

Põletades teeküünalt selles lootoseõie kujulisel alusel täidab toa eriliselt helkiv küünlasära tänu küünla aluse unikaalselel materjalile. Lootosõie kroonlehed on valmistatud austrite karpidest (Capiz Shells). Kui need puhastada, siis hakkavad nad vikerkaarevärvides pärlendama, kui nad on värvitud, siis kumab pärli helk alati imeliselt läbi värvi. 

Lootos on lill, mis sümboliseerib suuri isiklikke muutusi ja teekonda rahu ning tasakaalu poole, mis viib pimedusest valgusse ja süütusest teadlikku tarkusse. Lootoslill sümboliseerib ka 7 energiakeskust meie kehas, 7 chakrat.

Süüta küünal tähelepanelikkuse ja armastusega ja saada seda tervendavat valgust iseendale, kellegile väga erilisele lähedasele ja kõigile elusolenditele üldiselt. 
Lase vikerkaar oma kehas särada!

Ole hoolas!
Hoia küünal väljas väikelaste käeulatusest ning eemal lemmikloomadest. Ära jäta küünalt kunagi omapäi põlema. Aseta küünal või küünlaklaas alati kuumakindlast materialist alusele. Ära paiguta küünalt kardinate või avatud uste lähedusse. 

 

Sarnased tooted