Maailma puudutus

home / OTSAS! Luksuslik kookose ja sojavaha küünal lõõgastav LAVENDEL ja SIDRUNHEIN eeterliku õli segu "Ayurveda Tridosha" 200g kauni mustriga klaasis, siiditutiga elegantses kinkepakendis

OTSAS! Luksuslik kookose ja sojavaha küünal lõõgastav LAVENDEL ja SIDRUNHEIN eeterliku õli segu "Ayurveda Tridosha" 200g kauni mustriga klaasis, siiditutiga elegantses kinkepakendis

Imekaunis pakendis kauni kumaga luksuslik küünal naturaalse kookose ja sojavahast. Eeterliku õli segu lavendlist ja sidrunheinast loob värske ja lõõgastava tunde ning maandab stressi.

Loo luksuslik, lõõgastav ja harmooniline meeleolu. Käsitsi valmistatud. Sobib ka ajurveeda tridosha tüübi tasakaalustamiseks.  

 

 

Tootekood: CAN6061
Ühik: tk

14,90 €

Tasuta transport alates 40 eurosest ostust!

Süüta küünal, et saavutada heaolu ja nauding.

Naudi aeglaselt põleva Ayurveda küünla õrna lõhna, nii leiad sisemise rahu ja vaikuse ning Su tõeline valgus saab võimaluse särades valgustada ka kõike sinu ümber. 

Küünal kaalub 200 g
Põlemisaeg ca 55 tundi. 
Puuvillast taht minimeerib tahma.

Lavendli ja sidrunheina eeteliku õli segu leevendavad stressi ja aitavad lõõgastuda ning leida tasakaalu.
Tridosha dosha tüüpi inimestele peetakse sellist eeterlike õlide kombinatsiooni parimaks tasakaalustajaks.

Tridosha inimesed on olemuselt rahulikud ja harmoonilised persoonid, kes ülistavad loomulikku tasakaalu. Füüsise poolest on neil tavaliselt keskmine, isegi ideaalne kehaehitus. Nad võivad olla kartlikud uudsete ja tundmatute olukordade eest ning neil on keeruline juhtida väga stressirohkeid olukordi.

Pikema ja puhatama põlemise heaks: enne küünla süütamist lõika taht 0.5 cm pikkuseks.
Ära jäta põlevat küünalt tähelepanuta.

 

Mõõdud 6 x 9 cm

Sarnased tooted