Maailma puudutus

home / Manifesteerimisküünal rohelises klaasis "TAEVALIK JUMALANNA" kauni siiditutiga 20x5cm, jasmiin ja idamaine ouch 80 tundi

Manifesteerimisküünal rohelises klaasis "TAEVALIK JUMALANNA" kauni siiditutiga 20x5cm, jasmiin ja idamaine ouch 80 tundi

Elegantne kuldsete line art joonistega erkrohelises klaasis küünal, mis käivitab loomingulise elujõu - shakti. Eeterlike õlide nauding jasmiin ja idamaine ouch, mis aitavad sügavalt lõõgastuda ja ühenduda loovuse ning intuitiivse jumalannaliku energiaga. 
Käsitööna valatud kõrges värvilises klaasis puhtast sojavahast, kauni siiditutikesega põleb ca 80 tundi.

 

Tootekood: CAN70023
Ühik: tk

14,90 €

Kogus:

Tasuta transport alates 40 eurosest ostust!

Manifestatsiooniküünaldest. 

Manifestatsiooniküünal võib olla kanaliks – abivahend, mis aitab tuua sinu soovid reaalsusesse. Sümboliseerides tuld, ürgset elementi, mida on rituaalselt kasutatud erinevates kultuurides selle võime tõttu ühest asjast teise muundumist esile kutsuda, heidab see valgust asjadele, mis muidu jääksid varjatuks. Seetõttu omab küünal metafoorset jõudu sinu mõttemaailma ümberkujundamiseks.

Kasutusjuhised. 
Põleta iga kord, kui süütad küünla, vähemalt üks tund iga küünla läbimõõdu tolli kohta, et tagada parim põlemise efektiivsus. Ära põleta korraga kauem kui 4 tundi. Lõika iga kord, kui süüdad küünla, taht umbes ¼ tolli (0,5 cm) pikkuseks. Lõpeta kasutamine, kui põhjas on alles ½ tolli (1,3 cm) vaha.

PureWorks Perfumery kollektsioon kuulub Song of India kaubamärgi alla.

Toote omadused

Aroomiprofiil: jasmiin ja idamaine ouch, mis aitavad sügavalt lõõgastuda ja ühenduda loovuse ning intuitiivse jumalannaliku energiaga. 

Taht: Puuvillane Põlemisaeg: umbes 80 tundi

Klaasümbrist saab taaskasutada lillevaasina, pakend on keskkonnasõbralik.

Ole hoolas!

Hoia küünal väljas väikelaste käeulatusest ning eemal lemmikloomadest. Ära jäta küünalt kunagi omapäi põlema. Aseta küünal või küünlaklaas alati kuumakindlast materialist alusele. Ära paiguta küünalt kardinate või avatud uste lähedusse. Ärge asetage tuulisesse kohta, kuna see lühendab põlemisaega. 

 

Kaal 300g
Koostis puhas sojavaha
Kõrgus 20.5
Laius 65.5
Lõhn roos ja pojeng
Põlemisaeg 80h
Värv 7 vikerkaarevärvi

Sarnased tooted