Maailma puudutus

Esileht / OTSAS HETKEL! Looduslik küünal "Anahata chakra – armastus" 21x2.2 cm, kmpl 3tk, lõhnastatud eeterlike õlidega

OTSAS HETKEL! Looduslik küünal "Anahata chakra – armastus" 21x2.2 cm, kmpl 3tk, lõhnastatud eeterlike õlidega


100% palmivahast valmistatud naturaalselt lõhnastatud küünal. Lõhnastatud 3% eeterlike õlidega. Komplektis on 3 küünalt.

 

Tootekood: CAN0008
Ühik: kompl

6,90 €

Tasuta transport alates 30 eurosest ostust!

Küünlad on valmistatud valmistatud käsitsi Indoneesias, 100% palmivahast, mis on kiirestitaastuvaist allikaist – õlipalmi viljadest – pärit looduslik materjal. Palmivaha valmistamine on sarnane eeterlike õlide tootmisele – õli pressitakse ja destilleeritakse. Seda sama õli kasutatakse ka paljudes kvaliteetsetes kätekreemides, šampoonides ja muus kosmeetikatoodangus. Tegu on puhta ja GMO-vaba ning praktiliselt toidukvaliteedilise toorainega. Palmivahast küünlad ei erita põledes kahjulikke mürkaineid ega aja tahma ning põlevad korralikult lõpuni. Vahasulam ei sisalda parafiini, pliid ega tsinki ning kõik küünlatahid on valmistatud puhtast puuvillast. Toode on valmistatud „Ausa kaubanduse“ põhimõttedi järgides ning tootmisprotsessis kasutatakse maksimaalselt käsitööd, et elatist saaksid teenida võimalikult paljud inimesed. 80% küünalde valmistajatest on naised.Küünalde valmistamisel ei ole kasutatud mitte ühtegi loomset materjali. Küünlad on keskkonnasõbralik toode.

Anahata chakra on meie keha neljas energiakeskus ja seda kutsutakse ka südamechakraks.

Anahata toob meie ellu puhta tingimusteta armastuse, kerguse ja ühtsusetunde. Selle chakra meelevallas on kaastundlikkus, mõistvus, tasakaalukus, heldus, andestamine ja heldemeelsus. Öeldakse, et siin chakras saab alguse tõeline inimlikkus ning just siin asub meie maise ja taevase olemuse kokkupuutepunkt.

Anahata energias saame ervendada end mineviku südamevaludest, pettumustest ja armupiinadest. Eluterve Anahata säästab meid sõltuvuslikest suhetest nii inimeste, toidu, narkootikumide, alkoholi kui ka tubakatoodetega.

Anahata chakra leiame oma kehas selgrookanalist umbes südame kõrguselt.

Põhitoonilt on chakra roheline ja selle sekundaarseks värviks on roosa.

Looduselementidest vastab sellele chakrale õhk.

Inimese viiest meelest valitseb Anahata kinesteetika ehk puudutuste üle.

Füüsilises kehas on südamechakra kontrolli all: süda, vereringe, immuunsüsteem ja harknääre. Osaliselt mõjutab see chakra ka kogu ülejäänud sisenõresüsteemi.

Lõhnaküünal „Anahata“ koostises on 3% eeterlikud õlid: lavandiin (Lavandula ×intermedia), apelsin (Citrus aurantium) ja mandariin (Citrus madurensis).

Ole hoolas!
Hoia küünal väljas väikelaste käeulatusest ning eemal lemmikloomadest. Ära jäta küünalt kunagi omapäi põlema. Aseta küünal või küünlaklaas alati kuumakindlast materialist alusele. Ära paiguta küünalt kardinate või avatud uste lähedusse. 

 

Koostis 100% Palmivaha
Kõrgus 21
Laius 2.2
Lõhn 3% eeterlikud õlid: lavandiin (Lavandula ×intermedia), apelsin (Citrus aurantium) ja mandariin (Citrus madurensis).
Põlemisaeg 8-9 h
Värv Roheline

Sarnased tooted

Sarnased tooted