Maailma puudutus

Esileht / Hetkel otsas! Looduslik rapsiõlist küünal klaasis "Kindlustunne" 6x6x6 cm, lõhnanauding eeterlikest õlidest: kaneel, ingver, muskaatpähkel

Hetkel otsas! Looduslik rapsiõlist küünal klaasis "Kindlustunne" 6x6x6 cm, lõhnanauding eeterlikest õlidest: kaneel, ingver, muskaatpähkel

100% taimne ja looduslik mahedast rapsiõlist valmistatud lõhnaküünal nelinurkses klaasis on imelius tähendusega kingitus endale või sõbrale, mis aitab meie ellu tuua kindlustunnet ja tasakaalu. Põlemisaeg 25 tundi.
Imeline lõhnanauding naturaalsetest eeterlikest õlidest. Sisaldab 3% eeterlikke õlisid: kaneel, ingver, muskaatpähkel. Klaasümbrist saab hiljem taaskasutada lillevaasina.

 

Tootekood: CAN6007
Ühik: tk

6,95 €

Tasuta transport alates 30 eurosest ostust!

100% taimsest öko rapsiseemne õli vahast valmistatud küünal on valmistatud traditsioonilisel viisil Belgias.  Lõhnastamiseks on kasutatud parabeeni vabu eeterlikke õlisid. Taaskasutatav pakend, keskkonnasõbralik toode, mis loob sooja tunde nii selle kasutajale kui valmistajale. 
Rapsiõli on valmistatud rapsi seemnetest ja ei sisalda toksilisi osakesi ning pole kahjulik keskkonnale. Raps kaitseb pinnast oma kasvu ajal ja seda kasutatakse nii loomatoiduks kui õli tootmiseks. Tegemist on GMO vaba rapsiga. Erinevalt parafiinist on rapsiõli vaha ja selle põlemisjäägid on ohutud nii nimese tervisele kui metsloomadele. Selle tootmisel on kesskkonna jalajälg oluliselt väiksem kui soja tootmisel, mida samuti kasutatakse küünalde tootmisel. 
Rapsiõli on kasvatatud ja töödeldud Euroopas. 

Meeleolu loob küünla värv ja lõhn.
 

Muladhara on esimene chakra, mida kutsutakse juurchakraks.

Elujõuliselt toimiv Muladhara kingib meile turvatunde, elutahte ning sihikindluse eesmärkide poole püüdlemisel, füüsilise vastupidavuse, turvatunde, keskendatuse ja elujulguse. 
Muladhara energiat vabalt ning takistamatult voolata lubades saame vabastada end enesehävituslikkusest, ebakindlusest, vägivaldsusest, ahnusest ja vihast ning hirmudest. 
Selle chakra leiame oma keha põhjast: meestel asub ta lahklihas ja naistel seal, kus on G-punkt.
Chakra põhitooniks on punane.
Elemendiks on maa.
Inimese viiest meelest valitseb ta lõhnameele üle.
Füüsilisel tasandil tervendab see chakra meid kõhukinnisusest, seljapingetest, ringelundkonna häiretest – eriti jalgade piirkonnas – ja üleüldisest kehalisest jõuetusest.

Lõhnaküünal „Kindlustunne“ koostises on 3% eeterlikke õlisid: kaneel, muskaatpähkel, ingver (cinnamon, nutmeg, ginger).

Ole hoolas! Hoia küünal väljas väikelaste käeulatusest ning eemal lemmikloomadest. Ära jäta küünalt kunagi omapäi põlema. Aseta küünal või küünlaklaas alati kuumakindlast materialist alusele. Ära paiguta küünalt kardinate või avatud uste lähedusse. 

 

Koostis 100% mahe rapsiseemne õli
Kõrgus 6
Laius 6
Lõhn 3% eeterlikud õlid: lavandiin (Lavandula ×intermedia), apelsin (Citrus aurantium) ja mandariin (Citrus madurensis).
Mõõdud 6x6x6
Pikkus 6
Põlemisaeg 25 h
Värv Roheline

Soovitame Sinu valitud toote juurde

Sarnased tooted