Maailma puudutus

home / OTSAS! Looduslik rapsiõlist küünal klaasis "Elulill" 6x6x6 cm, eeterlik õli frankinsence, sidrunhein, münt

OTSAS! Looduslik rapsiõlist küünal klaasis "Elulill" 6x6x6 cm, eeterlik õli frankinsence, sidrunhein, münt

Imeline naturaalne lõhnanauding sidrunheinast, viirukipuust, mündist.
Klaasümbrist saab hiljem taaskasutada lillevaasina.100% taimne ja looduslik mahedast rapsiõlist valmistatud lõhnaküünal nelinurkses klaasis on imelius tähendusega kingitus endale või sõbrale., mis annab meile sügavalt puhastava ja lõõgastava tunde. Põlemisaeg 25 tundi.

 

Tootekood: CAN6011
Ühik: tk

4,90 € 6,95 €

Tasuta transport alates 40 eurosest ostust!

100% taimsest öko rapsiseemne õli vahast valmistatud küünal on valmistatud traditsioonilisel viisil Belgias.  Lõhnastamiseks on kasutatud parabeeni vabu eeterlikke õlisid. Taaskasutatav pakend, keskkonnasõbralik toode, mis loob sooja tunde nii selle kasutajale kui valmistajale. 
Rapsiõli on valmistatud rapsi seemnetest ja ei sisalda toksilisi osakesi ning pole kahjulik keskkonnale. Raps kaitseb pinnast oma kasvu ajal ja seda kasutatakse nii loomatoiduks kui õli tootmiseks. Tegemist on GMO vaba rapsiga. Erinevalt parafiinist on rapsiõli vaha ja selle põlemisjäägid on ohutud nii nimese tervisele kui metsloomadele. Selle tootmisel on kesskkonna jalajälg oluliselt väiksem kui soja tootmisel, mida samuti kasutatakse küünalde tootmisel. 
Rapsiõli on kasvatatud ja töödeldud Euroopas. 

Meeleolu loob küünla värv ja lõhn, klaasi kaunistus on traditsiooniline Peruu muster.
 

Ole hoolas! Hoia küünal väljas väikelaste käeulatusest ning eemal lemmikloomadest. Ära jäta küünalt kunagi omapäi põlema. Aseta küünal või küünlaklaas alati kuumakindlast materialist alusele. Ära paiguta küünalt kardinate või avatud uste lähedusse. 

 

Koostis 100% mahe rapsiseemne õli
Kõrgus 6
Laius 6
Lõhn Palo Santo
Mõõdud 6x6x6
Pikkus 6
Põlemisaeg 25 h
Värv Roheline

Soovitame Sinu valitud toote juurde