Maailma puudutus

home / OTSAS! Looduslik rapsiõlist küünal klaasis "Naudingud, tunded" 6x6x6 cm, lõhnanauding eeterlikest õlidest: rosmariin, seeder

OTSAS! Looduslik rapsiõlist küünal klaasis "Naudingud, tunded" 6x6x6 cm, lõhnanauding eeterlikest õlidest: rosmariin, seeder

100% taimne ja looduslik mahedast rapsiõlist valmistatud lõhnaküünal nelinurkses klaasis on imelius tähendusega kingitus endale või sõbrale, mis aitab meie ellu tuua naudinguid ja aktsepteerida kõiki oma tundeid. Põlemisaeg 25 tundi.
Imeline lõhnanauding naturaalsetest eeterlikest õlidest. Sisaldab 3% eeterlikke õlisid: seeder, rosmariin (cedar, rosemary). Klaasümbrist saab hiljem taaskasutada lillevaasina.

 

Tootekood: CAN6003
Ühik: tk

3,90 € 6,95 €

Tasuta transport alates 40 eurosest ostust!

100% taimsest öko rapsiseemne õli vahast valmistatud küünal on valmistatud traditsioonilisel viisil Belgias.  Lõhnastamiseks on kasutatud parabeeni vabu eeterlikke õlisid. Taaskasutatav pakend, keskkonnasõbralik toode, mis loob sooja tunde nii selle kasutajale kui valmistajale. 
Rapsiõli on valmistatud rapsi seemnetest ja ei sisalda toksilisi osakesi ning pole kahjulik keskkonnale. Raps kaitseb pinnast oma kasvu ajal ja seda kasutatakse nii loomatoiduks kui õli tootmiseks. Tegemist on GMO vaba rapsiga. Erinevalt parafiinist on rapsiõli vaha ja selle põlemisjäägid on ohutud nii nimese tervisele kui metsloomadele. Selle tootmisel on kesskkonna jalajälg oluliselt väiksem kui soja tootmisel, mida samuti kasutatakse küünalde tootmisel. 
Rapsiõli on kasvatatud ja töödeldud Euroopas. 

Meeleolu loob küünla värv ja lõhn.
 

Svadisthana on teine chakra, mida kutsutakse ka seksuaalchakraks ja naiseliku väe keskuseks.

Svadisthana toob meie ellu tasakaalu elu olulistes valdkondades – inimsuhetes, andmises ja saamises, naudinguis ning seksuaalsuses. Sakraalchakra mõju alla kuuluvad ka loomingulisus, erksus, avatus uutele ideedele, eneseväärikus ja usaldust elu vastu.
Aidates sakraalchakra energiail vabalt ja takistusteta kulgeda, saame vabastada end erinevaist sõltuvustest ja ülemäärasest kiindumusest nii emotsionaalseisse kui ka materiaalsetest hüvedesse. Lisaks leevendab selle chakra puhas energia armukadedust, kiivust, ja häireid seksuaalsuses.
Svadisthana chakra leiame oma kehas kaks sõrmelaiust ülevalpool ristluud.
Põhitoonilt on chakra oranž.
Looduselementidest vastab sellele chakrale vesi.
Inimese viiest meelest valitseb Svadisthana maitsemeele üle.
Füüsilises kehas on sakraalchakra kontrolli all enamik alakeha elundeid: munasarjad ja munandid, eesnääre, suguelundid, põrn, emakas ja põis.

Lõhnaküünal „Naudingud“ koostises on 3% eeterlikke õlisid: seeder, rosmariin (cedar, rosemary).

Ole hoolas! Hoia küünal väljas väikelaste käeulatusest ning eemal lemmikloomadest. Ära jäta küünalt kunagi omapäi põlema. Aseta küünal või küünlaklaas alati kuumakindlast materialist alusele. Ära paiguta küünalt kardinate või avatud uste lähedusse. 

 

Koostis 100% mahe rapsiseemne õli
Kõrgus 6
Laius 6
Lõhn 3% eeterlikud õlid: lavandiin (Lavandula ×intermedia), apelsin (Citrus aurantium) ja mandariin (Citrus madurensis).
Mõõdud 6x6x6
Pikkus 6
Põlemisaeg 25 h
Värv Roheline

Soovitame Sinu valitud toote juurde