Maailma puudutus

home / VÄEGA KÄSITÖÖ EHTED / VIIMANE! TASAKAAL JA KAITSE- kamamba jaspise ja aventuriini käevõru

VIIMANE! TASAKAAL JA KAITSE- kamamba jaspise ja aventuriini käevõru

Kamamba jaspise ja rohelise aventuriini kooslus koos õnnetoova ristikulehega sobib nii edukale juhile kui ka seiklushimulisele avastajale tema rännakuteel.
Kamamba jaspis soosib andekat emotsioonide tasakaalustamist ja väga edukat suhtlemist ning igasuguste olukordade valitsemist- samas neutraliseerib erinevad elektromagnetilised lained ja aitab olla hetkes, jättes kõrvale kõiksugu kaasaegse tehnoloogia.
Roheline aventuriin aitab hoogsalt ja julgelt täide viia ka kõige kaugemaid unistusi- annab päriselt jõudu ja kannatlikkust eesmärgistatud tegutsemiseks ning soosib eestvedajaid.

Käevõru on pakendatud ilusasse kinkekarpi ja kohe valmis kinkimiseks kas iseendale või kinkijale olulisele inimesele.
Kaasas on ka väike sametist kotike, kus saab käevõru hoida kaitstuna ka siis, kui seda hetkel käe peal ei kanta.
Käevõrus kasutatud metallid on nikli, plii ja kaadmiumivabad.

 

 

Tootekood: PHCjGa

22,06 €

Kogus:

Tasuta transport alates 40 eurosest ostust!

Kambaba jaspis on põnevate variatsioonidega hallikat ja rohelist värvi toonidega tubli maandaja ja kaitsja.
Tugev juur-  ja südametšakra aktiveerija- selline kivi, mis aitab üle saada hirmust konfliktide ees ja ühenduda oma sisemise jõuga.
Koos kamamba jaspisega on inimene julgem, otsustavam, enesekindlam ja vastupidavam ning suhtlemisel väga edukas- nii töö- kui eraelus. See kivi neelab negatiivsed energiad ning kaitseb radiatsiooni ja keskkonnakahjustuse puhul, rahustab negatiivse taustaga emotsioone nagu süü, trauma, lein, armukadedus, viha ja kurbus.
Tehnoloogia kipub meie üle nii võimust võtma, et unustame vahel, kes ja kus me üldse oleme.
Mediteerimine Kamamba Jaspisega aitab tugevdada sidet tõelise välise maailmaga, suhelda reaalselt nii inimeste kui loomadega, hoida emotsioonid tasakaalus ja olla alati olukorra peremees ning tunda end mugavana igasugustes olukordades.
See kivi aitab ka vereringe tööd, seedimist, soolestiku ja suguelundite tööd.

Roheline aventuriin  on väga võimas jõukuse kivi.
Aventuriini kandmine neelab elektromagnetilist sudu ja kaitseb keskkonnasaaste ning energiavampiiride eest, neutraliseerib negatiivsed olukorrad ja pöörab need ümber.
Aventuriini kandev inimene on tugev ja kindlameelne juht, samas empaatiline ja mõistev, ent siiski järjekindel.
Ei lange emotsioonidesse, vaid suudab olukordi lahendada tasakaalukalt, läheneb vajadusel erksalt, säilitades siiski loomingulisuse. Seega emotsioonid ja intellekt on tasakaalustatumad.
Süda teab, mõistus juhib ja mõtted avarduvad. 
Roheline aventuriin on üleüldine tervendaja, mis peale hea enesetunde ja meelerahu tagamise aitab tugevdada ka lihaseid ja kopse, südant ja neerupealisi, kuseteid ja suguelundeid ning hoiab ära iiveldustunde tekkimise.
Samas on sellel kivil võime tasakaalustada vererõhku ja ergutada ainevahetust, alandada kolesteroolitaset ning ennetada ateroskleroosi ja südameatakke.
Tal on põletikuvastane mõju, temast on kasu nahalöövete ja allergiate korral, ta suudab leevendada migreeni puhul peavalusid ja rahustada silmi. 

14 kamamba jaspise ja 8 rohelise aventuriini jahutavat ja siledat pärlit koos õnnetoova 4-lehelise ristikuga kummipaelal, sobib käele ümbermõõduga 17-19 cm. Pärlite suurus 8 mm.

Puhasta ehteid Palo Santo puidu suitsuga või Palo Santo viirukitega või Valge Salvei suitsu või sprayga.

Soovitame Sinu valitud toote juurde

Sarnased tooted