Maailma puudutus

Esileht / OTSAS! Naturaalne lõhnaküünal "Ajna chakra - TARKUS" steariinist 4,5x4 cm, sisaldab eeterlikke õlisid: lavendel, kummel, nulg

OTSAS! Naturaalne lõhnaküünal "Ajna chakra - TARKUS" steariinist 4,5x4 cm, sisaldab eeterlikke õlisid: lavendel, kummel, nulg

Kaunilt sädelev indigosinine küünal, mis loob asjaliku ja tööka meeleolu. 100% looduslikust steariinist valmistatud naturaalselt lõhnastatud küünal. Põlemisaeg 16-18 tundi.
Sisaldab 3% eeterlikke õlisid: lavendel, kummel, nulg.
6. chakra ehk slegeltnägemise keskus aitab meil teha õigeid otsuseid, näha lahendusi ja võimalusi ning saada ühendust sisemise tarkusega.


 

Tootekood: CAN0062
Ühik: tk

2,50 €

Tasuta transport alates 40 eurosest ostust!

Votiivküünal on üks mõnusamaid väikseid küünlaid, põleb kauem kui tavaline teeküünal, sädeleb kenasti läbi klaasi ja ei tilgu. Tänu nende küünalde koonusetaolisele kujule valgub küünlarasv põlemise ajal küünla ümber ja täidab klaasi tihedalt. Tänu sellele efektile on küünla põlemisaeg pikk ja küünlarasv põleb täielikult ära. Samasse klaasi saab asetada uue votiivküünla ning kasutada küünlaklaase pikka aega. Palmivahast votiivküünalde eripäraks on veel, et neid võib põletada ka väga lühikest aega. Kui tavaliselt põleb küünalde keskele lühikese p›letamise jooksul vaid ring ja edaspidi jäävad küünlavahast seinad püsti, siis votiivküünalde vaha sulab ühtlaselt ja küünla keskele koridori ei teki.


Soovitame kindlasti kasutada kuumuskindlas votiivküünla klaasis, mille saab osta eraldi.

Koostis 100% orgaaniline palmivaha
Kõrgus 2,4
Laius 4
Pikkus 4,5
Põlemisaeg 18 h
Värv Tumesinine

Soovitame Sinu valitud toote juurde

Sarnased tooted