Maailma puudutus

Esileht / Küünal "Tasakaal ja harmoonia" 70x100 cm ploomililla silindrikujuline

Küünal "Tasakaal ja harmoonia" 70x100 cm ploomililla silindrikujuline

Looduslikule steariinküünlale omane kaunis helk ja kuma. Põleb puhtalt ja jääkideta. Küünla süütamisel aktiveerub ploomililla värvi toetusel Maaema kindlustunne. Vaadates küünlaleeki korda mõttes "Ma seisan kindlalt oma jalgadel. Mul on Maaema tasakaal ja kindlustunne. Kogen harmooniat ja tasakaalu kõigis tegemistes."

 

Tootekood: CAN00581
Ühik: tk

2,80 €

Küünlamaagia on üks lihtsamaid viise luua oma koju soovitud meeleolu ja anda oma soovidele jõudu juurde. Enne küünla süütamist hoia küünalt käte vahel ja  südame kohal ja korda mõttes või häälega oma soovi. Seejärel süüta küünal ja korda oma soovi ka süütamise hetkel. Küünalt kustutades ära puhu leeki ära vaid kasuta küünla kustutajat või muud. Iga päev küünalt süüdates korda uuesti oma soovi. 

Ole hoolas!

Hoia küünal väljas väikelaste käeulatusest ning eemal lemmikloomadest. Ära jäta küünalt kunagi omapäi põlema. Aseta küünal või küünlaklaas alati kuumakindlast materialist alusele. Ära paiguta küünalt kardinate või avatud uste lähedusse. 
Valmistatud Saksamaal, 100% looduslikust steariinist, ei erita tahma, puuvillane taht.

 

Koostis 100% Palmivaha
Kõrgus 21
Laius 2.2
Lõhn 3% eeterlikud õlid: lavandiin (Lavandula ×intermedia), apelsin (Citrus aurantium) ja mandariin (Citrus madurensis).
Põlemisaeg 8-9 h
Värv Roheline

Sarnased tooted

Sarnased tooted