Maailma puudutus

Esileht / Naturaalne imeliselt sädelev lõhnaküünalde komplekt "Ingliküünlad klaasis" kinkekarpides 4,5x4 cm

Naturaalne imeliselt sädelev lõhnaküünalde komplekt "Ingliküünlad klaasis" kinkekarpides 4,5x4 cm

100% looduslikult steariinist valmistatud naturaalselt lõhnastatud küünal sädeleb eriliselt, lõhnanaudingu annavad seeterlikud õlid. Komplektis on seitse küünalt: 
1. Peaingel Uriel - taevane valgus maal. Edastab meile stabiilsuse, ärksa oleku, hoolikuse ja rahuliku kasvamise kõiges. Lõhnanauding: kaneel, hõbekuusk, nelk.
2. Peaingel Chamuel - usalduse valgus, edastab meile cloovuse, usalduse ja kire. Lõhnanauding: seeder, rosmariin, kuusk.
3. Peaingel Jophiel - meelerahu valgus, edastab meile oma kuldsete kiirtega kannatlikkuse olla positiivne, rahulik ja häirimatu. Lõhnanauding: bergamot, laim, greipfruut.
4. Peaingel Raphael - ermaxtuse valgus, avab meie südamed ja täidab nad armastuse valgusega. Lõhnanauding: lavendel, aperlsin, mandariin. 
5. Peaingel Michael - tõe valgus, toob meile targa nõu ja targad mõtted. Lõhnanauding: Maroko roos, kummel
6. Peaingel Raziel - jumaliku tarkuse valgus, avab meile jumalikud teadmised. Lõhnanauding: kummel, kuusk, lavendel.
7. Peangel Gabriel - selguse valgus, toob selguse, rahulikkuse,ühenduse kõrgema minaga. Lõhnanauding patchuli, frankincense (viiruk), kiviroos.

 

Selle küünla leeki süüdates kutsud selle konkreetse peaingli õnnistused enda juurde ja saad osa heast energiast, mis toob sinu ja su lähedaste ellu rohkem armastust, kaastunnet, head tervist,
 

Tootekood: CAN00600
Ühik: tk

29,00 €

Kogus:

Tasuta transport alates 30 eurosest ostust!

Kenas papist kinkekarbis, 

Votiivküünal on üks mõnusamaid väikseid küünlaid, põleb kauem kui tavaline teeküünal, sädeleb kenasti läbi klaasi ja ei tilgu. Samasse klaasi saab asetada uue votiivküünla ning kasutada küünlaklaase pikka aega. Vaha sulab ühtlaselt ja küünla keskele koridori ei teki. Põlemisaeg 16-18 tundi.

Koostis 100% orgaaniline palmivaha
Kõrgus 2,4
Laius 4
Pikkus 4,5
Põlemisaeg 18 h
Värv Tumesinine

Soovitame Sinu valitud toote juurde

Sarnased tooted