Maailma puudutus

Esileht / Küünal klaasis "7 chakrat" 21x6.5cm, kuslapuu ja seeder

Küünal klaasis "7 chakrat" 21x6.5cm, kuslapuu ja seeder


100% looduslik steariinist valmistatud energiaküünal, rännak läbi seitsme energiakeskuse ja värvispektri. Kaunite kuldsete kleepsudega, mille iidsed energiakeskuste sümbolid. Imeline lõhnanauding naturaalsetest eeterlikerst õlidets kuslapuu ja seeder (3%). Põlemisaeg 100 tundi, puuvillast taht, tahmavaba ja rahulik leek, põleb jääkideta.Imeilus kingitus või kaunistmaks oma kodu. 

 

Tootekood: CAN00560
Ühik: tk

14,00 €

Kogus:

Tasuta transport alates 30 eurosest ostust!

Küünlad on valmistatud valmistatud käsitsi Indoneesias, 100% palmivahast, mis on kiirestitaastuvaist allikaist – õlipalmi viljadest – pärit looduslik materjal. Palmivaha valmistamine on sarnane eeterlike õlide tootmisele – õli pressitakse ja destilleeritakse. Seda sama õli kasutatakse ka paljudes kvaliteetsetes kätekreemides, šampoonides ja muus kosmeetikatoodangus. Tegu on puhta ja GMO-vaba ning praktiliselt toidukvaliteedilise toorainega. Palmivahast küünlad ei erita põledes kahjulikke mürkaineid ega aja tahma ning põlevad korralikult lõpuni. Vahasulam ei sisalda parafiini, pliid ega tsinki ning kõik küünlatahid on valmistatud puhtast puuvillast. Toode on valmistatud „Ausa kaubanduse“ põhimõttedi järgides ning tootmisprotsessis kasutatakse maksimaalselt käsitööd, et elatist saaksid teenida võimalikult paljud inimesed. 80% küünalde valmistajatest on naised.Küünalde valmistamisel ei ole kasutatud mitte ühtegi loomset materjali. Küünlad on keskkonnasõbralik toode.

 Ausa kaubanduse ja "Green Palm" sertifikaadiga.

Klaasümbrist saab taaskasutada lillevaasina, pakend on keskkonnasõbralik.

Ole hoolas!

Hoia küünal väljas väikelaste käeulatusest ning eemal lemmikloomadest. Ära jäta küünalt kunagi omapäi põlema. Aseta küünal või küünlaklaas alati kuumakindlast materialist alusele. Ära paiguta küünalt kardinate või avatud uste lähedusse. 

 

Kõrgus 21
Laius 6,5
Värv 7 vikerkaarevärvi

Sarnased tooted