Maailma puudutus

Esileht / Looduslik rapsiõlist küünal klaasis "Armastus, südamekeskus" 6x6x6 cm, lõhnanauding eeterlikest õlidest: lavendel, apelsin

Looduslik rapsiõlist küünal klaasis "Armastus, südamekeskus" 6x6x6 cm, lõhnanauding eeterlikest õlidest: lavendel, apelsin

100% taimne ja looduslik mahedast rapsiõlist valmistatud lõhnaküünal nelinurkses klaasis on imelius tähendusega kingistus endale või sõbrale, mis aitab meie ellu tuua tingimusteta armastust ja kaastunnet. Põlemisaeg 25 tundi.
Imeline lõhnanauding naturaalsetest eeterlikest õlidest. Sisaldab 3% eeterlikke õlisid: Lõhnaküünal „Armastus“ koostises on 3% eeterlikud õlid: lavendel, apelsin (lavender, orange). Klaasümbrist saab hiljem taaskasutada lillevaasina.

 

Tootekood: CAN6001
Ühik: tk

6,95 €

Kogus:

Tasuta transport alates 30 eurosest ostust!

100% taimsest öko rapsiseemne õli vahast valmistatud küünal on valmistatud traditsioonilisel viisil Belgias.  Lõhnastamiseks on kasutatud parabeeni vabu eeterlikke õlisid. Taaskasutatav pakend, keskkonnasõbralik toode, mis loob sooja tunde nii selle kasutajale kui valmistajale. 
Rapsiõli on valmistatud rapsi seemnetest ja ei sisalda toksilisi osakesi ning pole kahjulik keskkonnale. Raps kaitseb pinnast oma kasvu ajal ja seda kasutatakse nii loomatoiduks kui õli tootmiseks. Tegemist on GMO vaba rapsiga. Erinevalt parafiinist on rapsiõli vaha ja selle põlemisjäägid on ohutud nii nimese tervisele kui metsloomadele. Selle tootmisel on kesskkonna jalajälg oluliselt väiksem kui soja tootmisel, mida samuti kasutatakse küünalde tootmisel. 
Rapsiõli on kasvatatud ja töödeldud Euroopas. 
 

Anahata chakra on meie keha neljas energiakeskus ja seda kutsutakse ka südamechakraks.

Anahata toob meie ellu puhta tingimusteta armastuse, kerguse ja ühtsusetunde. Selle chakra meelevallas on kaastundlikkus, mõistvus, tasakaalukus, heldus, andestamine ja heldemeelsus. Öeldakse, et siin chakras saab alguse tõeline inimlikkus ning just siin asub meie maise ja taevase olemuse kokkupuutepunkt.Anahata energias saame ervendada end mineviku südamevaludest, pettumustest ja armupiinadest.
Eluterve Anahata säästab meid sõltuvuslikest suhetest nii inimeste, toidu, narkootikumide, alkoholi kui ka tubakatoodetega.
Anahata chakra leiame oma kehas selgrookanalist umbes südame kõrguselt.
Põhitoonilt on chakra roheline ja selle sekundaarseks värviks on roosa.
Looduselementidest vastab sellele chakrale õhk.
Inimese viiest meelest valitseb Anahata kinesteetika ehk puudutuste üle.
Füüsilises kehas on südamechakra kontrolli all: süda, vereringe, immuunsüsteem ja harknääre. Osaliselt mõjutab see chakra ka kogu ülejäänud sisenõresüsteemi.
Lõhnaküünal „Armastus“ koostises on 3% eeterlikud õlid: lavendel, apelsin (lavender, orange).

Ole hoolas!
Hoia küünal väljas väikelaste käeulatusest ning eemal lemmikloomadest. Ära jäta küünalt kunagi omapäi põlema. Aseta küünal või küünlaklaas alati kuumakindlast materialist alusele. Ära paiguta küünalt kardinate või avatud uste lähedusse. 

 

Koostis 100% mahe rapsiseemne õli
Kõrgus 6
Laius 6
Lõhn 3% eeterlikud õlid: lavandiin (Lavandula ×intermedia), apelsin (Citrus aurantium) ja mandariin (Citrus madurensis).
Mõõdud 6x6x6
Pikkus 6
Põlemisaeg 25 h
Värv Roheline

Soovitame Sinu valitud toote juurde

Sarnased tooted