Maailma puudutus

Esileht / Looduslik rapsiõlist küünal klaasis "Looming, eneseväljendus" 6x6x6 cm, lõhnanauding eeterlikest õlidest: roos, kummel

Looduslik rapsiõlist küünal klaasis "Looming, eneseväljendus" 6x6x6 cm, lõhnanauding eeterlikest õlidest: roos, kummel

100% taimne ja looduslik mahedast rapsiõlist valmistatud lõhnaküünal nelinurkses klaasis on imelius tähendusega kingitus endale või sõbrale, mis aitab meil vabastada loomingut ja vaba eneseväljendust. Põlemisaeg 25 tundi.
Imeline lõhnanauding naturaalsetest eeterlikest õlidest. Sisaldab 3% eeterlikke õlisid: metsik roos, kummel (wild rose, chamomile). Klaasümbrist saab hiljem taaskasutada lillevaasina.

 

Tootekood: CAN6004
Ühik: tk

6,95 €

Kogus:

Tasuta transport alates 30 eurosest ostust!

100% taimsest öko rapsiseemne õli vahast valmistatud küünal on valmistatud traditsioonilisel viisil Belgias.  Lõhnastamiseks on kasutatud parabeeni vabu eeterlikke õlisid. Taaskasutatav pakend, keskkonnasõbralik toode, mis loob sooja tunde nii selle kasutajale kui valmistajale. 
Rapsiõli on valmistatud rapsi seemnetest ja ei sisalda toksilisi osakesi ning pole kahjulik keskkonnale. Raps kaitseb pinnast oma kasvu ajal ja seda kasutatakse nii loomatoiduks kui õli tootmiseks. Tegemist on GMO vaba rapsiga. Erinevalt parafiinist on rapsiõli vaha ja selle põlemisjäägid on ohutud nii nimese tervisele kui metsloomadele. Selle tootmisel on kesskkonna jalajälg oluliselt väiksem kui soja tootmisel, mida samuti kasutatakse küünalde tootmisel. 
Rapsiõli on kasvatatud ja töödeldud Euroopas. 

Meeleolu loob küünla värv ja lõhn.
 

Vishudi on viies chakra ja seda kutsutakse kurguchakraks.

Kurguchakra annab meile vaba ja voolava kõne – meil on hõlbus väljendada oma mõtteid ja seisukohti, jutt jookseb ning vestluskaaslased mõistavad meie öeldut. Selle chakra abil väljendame iseend ja oma loovust hääle, verbaalsuse, kirja- ning kujutava kunsti vahendusel. Vishudi valitseb truuduse, rahumeelsuse, harmoonia, tõemeelsuse, usaldusväärsuse, leebuse ja lahkuse üle.
Kurguchakra energiate abil saame tervendada end kõnehäireist, depressiivsusest, ükskõiksusest, tuimusest ning kurgu ja kilpnäärmeprobleemidest. Allasurutud tunded ja välja ütlemata jäänud sõnad võivad seda chakrat blokeerida ja siis on meil tunne nagu oleksid sõnad kurgus kinni. Ta tugevalt seotud ka kõigist teistest chakratest lähtuvate emotsioonide väljendamisega.
Vishudi chakra asub meie kehas otse kurgu taga kaelalülides.
Põhitoonilt on chakra sinine.
Looduselementidest vastab sellele chakrale eeter ehk ruum.
Inimese viiest meelest valitseb Vishudi kuulmismeele üle.
Füüsilises kehas on kurguchakra kontrolli all: neel ja kurk, kilpnääre, kurgumandlid, suuõõs, häälepaelad, hüpotalamus ja kõrvalkilpnäärmed.

Lõhnaküünal „Looming, eneseväljendus“ koostises on 3% eeterlikke õlisid: metsik roos, kummel (wild rose, chamomile).

Ole hoolas! Hoia küünal väljas väikelaste käeulatusest ning eemal lemmikloomadest. Ära jäta küünalt kunagi omapäi põlema. Aseta küünal või küünlaklaas alati kuumakindlast materialist alusele. Ära paiguta küünalt kardinate või avatud uste lähedusse. 

 

Koostis 100% mahe rapsiseemne õli
Kõrgus 6
Laius 6
Lõhn 3% eeterlikud õlid: lavandiin (Lavandula ×intermedia), apelsin (Citrus aurantium) ja mandariin (Citrus madurensis).
Mõõdud 6x6x6
Pikkus 6
Põlemisaeg 25 h
Värv Roheline

Soovitame Sinu valitud toote juurde

Sarnased tooted