Maailma puudutus

Esileht / LÕPUMÜÜK! Looduslik rapsiõlist küünal klaasis "Enese leidmine" 6x6x6 cm, lõhnanauding eeterlikest õlidest: frankincense, patcouli

LÕPUMÜÜK! Looduslik rapsiõlist küünal klaasis "Enese leidmine" 6x6x6 cm, lõhnanauding eeterlikest õlidest: frankincense, patcouli

100% taimne ja looduslik mahedast rapsiõlist valmistatud lõhnaküünal nelinurkses klaasis on imelius tähendusega kingitus endale või sõbrale, mis aitab meil jõuda iseenda potensiaali mõistmiseni ja aitab enesearenguteel. Põlemisaeg 25 tundi.
Imeline lõhnanauding naturaalsetest eeterlikest õlidest. Sisaldab 3% eeterlikke õlisid: patchuli, viirukipuu (patchouli, frankincense). Klaasümbrist saab hiljem taaskasutada lillevaasina.

 

Tootekood: CAN6006
Ühik: tk

3,90 € 6,95 €

Kogus:

Tasuta transport alates 30 eurosest ostust!

100% taimsest öko rapsiseemne õli vahast valmistatud küünal on valmistatud traditsioonilisel viisil Belgias.  Lõhnastamiseks on kasutatud parabeeni vabu eeterlikke õlisid. Taaskasutatav pakend, keskkonnasõbralik toode, mis loob sooja tunde nii selle kasutajale kui valmistajale. 
Rapsiõli on valmistatud rapsi seemnetest ja ei sisalda toksilisi osakesi ning pole kahjulik keskkonnale. Raps kaitseb pinnast oma kasvu ajal ja seda kasutatakse nii loomatoiduks kui õli tootmiseks. Tegemist on GMO vaba rapsiga. Erinevalt parafiinist on rapsiõli vaha ja selle põlemisjäägid on ohutud nii nimese tervisele kui metsloomadele. Selle tootmisel on kesskkonna jalajälg oluliselt väiksem kui soja tootmisel, mida samuti kasutatakse küünalde tootmisel. 
Rapsiõli on kasvatatud ja töödeldud Euroopas. 

Meeleolu loob küünla värv ja lõhn.
 

Sahasrara on seitsmes chakra ja seda kutsutakse kroonchakraks.

Sahasrara chakras, mida kutsutakse ka tuhandeleheliseks lootoseks, kohtub inimene oma kõrgeima olemuse ja jumalikkusega ning sulandub sellesse – seda kutsutakse eneserealisatsiooniks. Kroonchakra inspireerib meie palveid ja häid soove, kingib mõistvust, idealismi ja oskust isetult inimkonda teenida. Selle chakra abil vabaneb inimene nürimeelsusest, seniilsusest, võõrandumisest, masendusest, pingeist, stressist, unetusest, migreenidest ja peavaludest. Sahasrara abil on võimalik kogeda ülimat õndsust.
Sahasrara chakra asub pea keskpunktis, füüsilisest pealaest pisut kõrgemal.
Põhitoonilt on chakra violetne või siis kõigi värvide sulamina küütlevalt valge.
Füüsilises kehas on kroonchakra kontrolli all: käbinääre, suuraju. 

Lõhnaküünal „Enese leidmine“ koostises on 3% eeterlikke õlisid: patchuli, viirukipuu (patchouli, frankincense).


Ole hoolas! Hoia küünal väljas väikelaste käeulatusest ning eemal lemmikloomadest. Ära jäta küünalt kunagi omapäi põlema. Aseta küünal või küünlaklaas alati kuumakindlast materialist alusele. Ära paiguta küünalt kardinate või avatud uste lähedusse. 

 

Koostis 100% mahe rapsiseemne õli
Kõrgus 6
Laius 6
Lõhn 3% eeterlikud õlid: lavandiin (Lavandula ×intermedia), apelsin (Citrus aurantium) ja mandariin (Citrus madurensis).
Mõõdud 6x6x6
Pikkus 6
Põlemisaeg 25 h
Värv Roheline

Soovitame Sinu valitud toote juurde