Maailma puudutus

Esileht / HETKEL OTSAS! Viiruk naturaalsest Palo Santo puidust + 7 taime Andide mäestikust 13g WANTCHAKO Peruust

HETKEL OTSAS! Viiruk naturaalsest Palo Santo puidust + 7 taime Andide mäestikust 13g WANTCHAKO Peruust

Puhastab negatiivsest energiast, leevendab stressi. 4 käsitsi rullitud viirukipulka 100% naturaalsest Palo Santo puidust ja seitsmest Andide taimest: Rosemary, Muña, Thyme, Wiracoa, Wallpa Chaqui, Romerillo, Eucalyptus. Kõige puhtam Palo Santo viiruk!
Palo Santo on püha puit Lõuna-Ameerikast, kus shamaanid ja ravitsejad on seda kasutanud iidsetest aegadest, et leevendada, grippi, allergiaid, peavalu, luude ja liigeste probleeme. Selle puidu suits puhastab nii bakteritest kui halvast energiast. Hoiab maandatuna ja selgena. Ergutab dopamiini ja endorfiinide tootmist kehas, mis võitlevad depressiooni, stressi ja meeleolumuutustega.

 

 

Tootekood: INS00306
Ühik: tk

5,00 €

Tasuta transport alates 30 eurosest ostust!

Pakend on keskkonnasõbralikust materjalist. Valmistatud Peruus. Wachanko on sertifitseeritud Palo Santo tootja. 
Tema tooted tulevad kohtadest, mis on tunnustatud ja kontrollitud Peruu põllumjaandusministeeriumi poolt (SERFOR). Kasutatakse vaid neid Palo Santo puid ja lehti, mis on looduslikult maha langenud ja kasvanud min 3-4 aastat. Palo Santo puidu tootmine ja eksportimine on kontrollitud, et keskkonnalew tekiks võimalikult vähe kahju. 
Wachanko on loonud esimesena Peruu Palo Santo puude aiandid ja on tänaseks istutanud tagasi üle 1000 puu. 

Koostis:
Bursera graveolens (Palo Santo), Salvia Rosmarinus (Rosemary), Minthostachys Mollis (Muna), Piyacuya (Piyacuya), Diplostephium Cinereum (Wiracoa), Loricaria Ferruginea (Wallpa Chaqui), Salvia Officinalis (Romerillo), Eucalyptus Globulus (Eucalyptus).

Sarnased tooted