Maailma puudutus

Esileht / Naturaalne lõhnaküünal "Kurgukeskus 5. chakra - ENESEVÄLJENDUS" steariinist 4,5x4 cm, sisaldab eeterlikke õlisid: Maroko roos, kummel

Naturaalne lõhnaküünal "Kurgukeskus 5. chakra - ENESEVÄLJENDUS" steariinist 4,5x4 cm, sisaldab eeterlikke õlisid: Maroko roos, kummel

100% palmivahast valmistatud naturaalselt lõhnastatud küünal. Põlemisaeg 16-18 tundi. Sisaldab 3% eeterlikke õlisid: Marocco roos, kummel.

Votiivküünal on üks mõnusamaid väikseid küünlaid, põleb kauem kui tavaline teeküünal, sädeleb kenasti läbi klaasi ja ei tilgu. Tänu nende küünalde koonusetaolisele kujule valgub küünlarasv põlemise ajal küünla ümber ja täidab klaasi tihedalt. Tänu sellele efektile on küünla põlemisaeg pikk ja küünlarasv põleb täielikult ära. Samasse klaasi saab asetada uue votiivküünla ning kasutada küünlaklaase pikka aega. Palmivahast votiivküünalde eripäraks on veel, et neid võib põletada ka väga lühikest aega. Kui tavaliselt põleb küünalde keskele lühikese põletamise jooksul vaid ring ja edaspidi jäävad küünlavahast seinad püsi, siis votiivküünalde vaha sulab ühtlaselt ja küünla keskele koridori ei teki. 

Soovitame kindlasti kasutada kuumuskindlas votiivküünla klaasis, mille saab osta eraldi. 

 

Tootekood: CAN0060
Ühik: tk

2,50 €

Kogus:

Tasuta transport alates 30 eurosest ostust!

Votiivküünal on üks mõnusamaid väikseid küünlaid, põleb kauem kui tavaline teeküünal, sädeleb kenasti läbi klaasi ja ei tilgu. Tänu nende küünalde koonusetaolisele kujule valgub küünlarasv põlemise ajal küünla ümber ja täidab klaasi tihedalt. Tänu sellele efektile on küünla põlemisaeg pikk ja küünlarasv põleb täielikult ära. Samasse klaasi saab asetada uue votiivküünla ning kasutada küünlaklaase pikka aega. Palmivahast votiivküünalde eripäraks on veel, et neid võib põletada ka väga lühikest aega. Kui tavaliselt põleb küünalde keskele lühikese p›letamise jooksul vaid ring ja edaspidi jäävad küünlavahast seinad püsti, siis votiivküünalde vaha sulab ühtlaselt ja küünla keskele koridori ei teki.

Koostis 100% orgaaniline palmivaha
Kõrgus 2,4
Laius 4
Lõhn 3% eeterlikke õlisid
Pikkus 4,5
Põlemisaeg 18 h
Värv Helesinine

Soovitame Sinu valitud toote juurde

Sarnased tooted