Maailma puudutus

home / JAA, see on UUS! Sooviküünal roosa kvartsiga klaasis "ARMASTUS" 8x7cm, roos ja pojeng, kinkekarp kullaga, 20 tundi,

JAA, see on UUS! Sooviküünal roosa kvartsiga klaasis "ARMASTUS" 8x7cm, roos ja pojeng, kinkekarp kullaga, 20 tundi,

Elegantselt sädelev abivahend, mis aitab sinu soovidel realiseeruda. Roos ja pojeng loovad sensuaalse ja lummava tunde,  neid on kasutatud juba vanas Hiinas jumaliku armastuse energia ligitõmbamiseks ja hoidmiseks. Korda oma armastusesoovi iga kord kui süütad küünalt.
Roosa kvartsi poolvääriskivid küünlavahas aitavad südamekeskusel armastust vastu võtta ja jäävad alles peale küünla lõpuni põlemist. Käsitööna valatud kõrges värvilises klaasis puhtast sojavahast põleb ca 20 tundi. 

 

Tootekood: CAN70003
Ühik: tk

11,00 €

Kogus:

Tasuta transport alates 40 eurosest ostust!

Sooviiküünaldest

Sooviküünal võib olla kanaliks – abivahend, mis aitab tuua sinu soovid reaalsusesse. Sümboliseerides tuld, ürgset elementi, mida on rituaalselt kasutatud erinevates kultuurides selle võime tõttu ühest asjast teise muundumist esile kutsuda, heidab see valgust asjadele, mis muidu jääksid varjatuks. Seetõttu omab küünal metafoorset jõudu sinu mõttemaailma ümberkujundamiseks.

Toote omadused

Aroomiprofiil: Roosi ja pojengi aroom, mis meelitab jumalikku armastuse ja kiindumuse energiat sinu igapäeva ellu.

Taht: Puuvillane Põlemisaeg: umbes 20 tundi

Kogus: 120g

Suurus 8 x 7 x7 cm

Vääriskivi: roosa kvarts

Klaasümbrist saab taaskasutada lillevaasina, pakend on keskkonnasõbralik.

Kasutusjuhised

Põleta iga kord, kui süütad küünla, vähemalt üks tund iga küünla läbimõõdu tolli kohta, et tagada parim põlemise efektiivsus. Ära põleta korraga kauem kui 4 tundi. Lõika iga kord, kui süüdad küünla, taht umbes ¼ tolli (0,5 cm) pikkuseks. Lõpeta kasutamine, kui põhjas on alles ½ tolli (1,3 cm) vaha.

PureWorks Perfumery kollektsioon kuulub Song of India kaubamärgi alla.

Ole hoolas!

Hoia küünal väljas väikelaste käeulatusest ning eemal lemmikloomadest. Ära jäta küünalt kunagi omapäi põlema. Aseta küünal või küünlaklaas alati kuumakindlast materialist alusele. Ära paiguta küünalt kardinate või avatud uste lähedusse. Ärge asetage tuulisesse kohta, kuna see lühendab põlemisaega. 

 

Kaal 120
Koostis puhas palmivaha
Kõrgus 8
Laius 7
Lõhn pojeng ja roos
Mõõdud 8x7x7
Põlemisaeg 20h
Värv valge küünal tumedas mattklaasis

Sarnased tooted