Maailma puudutus

home / JUMALANNADE EHTED / Käevõru naturaalsest kuukivist (4mm) ülekullatud raamis tilgakujulise kuukivi ripatsiga "Enesekindluse jumalanna MINA OLEN", suurus S 16cm

Käevõru naturaalsest kuukivist (4mm) ülekullatud raamis tilgakujulise kuukivi ripatsiga "Enesekindluse jumalanna MINA OLEN", suurus S 16cm

Elegantne ja särav väga naiselik ehe. Naturaalne kuukivi tahutud servadega särav ja helgib eriliselt, on kõrgema kvaliteetiga (AAA). Kuukivi hoiab jumalannade energia sagedust, toetab intuitsiooni, oma unikaalsuse leidmist ja enesekindlust.
Pakendatud kaunisse tugevast materjalist pärlmutriselt sädelevasse karpi, millel kuldne sisse pressitud pilt. Karbist leiad ka 3 magusat miniviiruki pulka ehte energeetiliseks puhastamiseks.

 

Tootekood: GODJEW0024
Ühik: tk

29,00 €

Kogus:

Tasuta transport alates 40 eurosest ostust!

Ehted ning neis sisalduvad sümbolid on naisi salaja toetanud aastatuhandeid. Jumalannade ehete kõik osad on hoolega valitud toetama naiselikku muutumist läbi kõigi elutsüklite. 

Ehted on energeetiliselt jõustatud ja kannavad endas jumalannade energia sagedust.

Käevõru kõik metallosad on messingist või tsingisulamist või roostevabast terasest, mis on kaetud 14-24 karaadise kullaga.
Naturaalne kuukivi on kõrgema kvaliteediga (AAA) ja väga puhta heleda värvusega. 

Nikli, plii, kaadmiumi vaba. 
Allergiavabad, sobivad tundlikule nahale.

Suurus S 16 cm.
Kuukivist tahutud servadega mummude läbimõõt 4mm.
Kuukivist ripatsi pikkus 1,5 cm
Veniv elastikpael teeb ehte mugavalt kantavaks igapäevaselt.

Ehtekollektsioon "Wild Moongoddess" on Kristel Treieri (Kuutempel) ja Signe Timmermanni (Senua Studio) ühislooming, mis sündis maagiliste eesti naiste enesearengu teekondi juhatades ja naiseliku väe retriite läbi viies. 

Valmistatud Eestis käsitööna armastusega.

Sarnased tooted