Maailma puudutus

home / JUMALANNADE EHTED / Käevõru naturaalsest kuukivist (4mm) ülekullatud poolkuu ja Ishtari tähekese ripatsitega "Taevane Jumalanna SÄRA" , suurus S-XL

Käevõru naturaalsest kuukivist (4mm) ülekullatud poolkuu ja Ishtari tähekese ripatsitega "Taevane Jumalanna SÄRA" , suurus S-XL

Elegantne ja õrnalt naiselik, ainulaadne ehe. Naturaalne kuukivi on kõrgema kvaliteetiga (AAA). Kuukivi hoiab jumalannade energia sagedust, toetab intuitsiooni, om a unikaalsuse leidmist ja enesekindlust.
Ishtari tähe sära ja kuuvalguse mõjul liigume taevase jumalanna toetusel. Kuu toetab naisi kõigis elutsüklites. Kasvav kuu toetab unistuste täitumist.
Pakendatud kaunisse tugevast materjalist pärlmutriselt sädelevasse karpi, millel kuldne sisse pressitud pilt. Karbist leiad ka 3 magusat miniviiruki pulka ehte energeetiliseks puhastamiseks.

 

Tootekood: GODJEW0022
Ühik: tk

39,00 €

Kogus:

Tasuta transport alates 40 eurosest ostust!

Ehted ning neis sisalduvad sümbolid on naisi salaja toetanud aastatuhandeid. Jumalannade ehete kõik osad on hoolega valitud toetama naiselikku muutumist läbi kõigi elutsüklite. 

Ehted on energeetiliselt jõustatud ja kannavad endas jumalannade energia sagedust.

Käevõru kõik metallosad on messingist või tsingisulamist või roostevabast terasest, mis on kaetud 14-24 karaadise kullaga.
Naturaalne kuukivi on kõrgema kvaliteediga (AAA) ja väga puhta heleda värvusega. 

Nikli, plii, kaadmiumi vaba. 
Allergiavabad, sobivad tundlikule nahale.

Üks suurus, mis sobib XS - XL suurusele, kinnitus on ketiga, mida saab sobivas pikkuses kasutada.
Kuukivist mummude läbimõõt 4mm.

Ehtekollektsioon "Wild Moongoddess" on Kristel Treieri (Kuutempel) ja Signe Timmermanni (Senua Studio) ühislooming, mis sündis maagiliste eesti naiste enesearengu teekondi juhatades ja naiseliku väe retriite läbi viies. 

Valmistatud Eestis käsitööna armastusega.

Sarnased tooted