Maailma puudutus

home / JUMALANNADE EHTED / Kõrvarõngad kuukiviga "Enesekindluse Jumalanna KUU JA PÄIKE ON KORRAGA TAEVAS" ülekullatud

Kõrvarõngad kuukiviga "Enesekindluse Jumalanna KUU JA PÄIKE ON KORRAGA TAEVAS" ülekullatud

Efektsed ja ainulaadsed kuldselt säravad ehted, mis kiirgavad kaugele enesekindlust.
Kaunilt sädelev poolkuu, Ishtari täht ja ovaal räägivad lugu enesekindlast naisest, kes omab kuu tarkust ja särab ise päikesena.
Kuu sümboliseerib naiselikku muutumist. Naturaalse kuukiviga suurem ripats loob ühenduse Jumalannaliku energiaga. 
Pakendatud kaunisse tugevast materjalist pärlmutriselt sädelevasse karpi, millel kuldne sisse pressitud pilt. Karbist leiad ka 3 magusat miniviiruki pulka ehte energeetiliseks puhastamiseks.

 

Tootekood: GODJEW0006
Ühik: tk

59,00 €

Kogus:

Tasuta transport alates 40 eurosest ostust!

Ehted ning neis sisalduvad sümbolid on naisi salaja toetanud aastatuhandeid. Jumalannade ehete kõik osad on hoolega valitud toetama naiselikku muutumist läbi kõigi elutsüklite. 

Ehted on energeetiliselt jõustatud ja kannavad endas jumalannade energia sagedust.

Kõrvarõngaste kõik metallosad on messingist või tsingisulamist või roostevabast terasest, mis on kaetud 14-24 karaadise kullaga. 

Kuukividega ripatsid on valmistatud 925 hõbedast ja kaetud 24-karaadise kullaga (katte tihedus 3 micronit).

Nikli, plii, kaadmiumi vaba. 
Allergiavabad, sobivad tundlikule nahale.

Pikkus 10,5 cm
Laius 3 cm
Kuukivist ripatsi pikkus 1,5 cm

Ehtekollektsioon "Wild Moongoddess" on Kristel Treieri (Kuutempel) ja Signe Timmermanni (Senua Studio) ühislooming, mis sündis maagiliste eesti naiste enesearengu teekondi juhatades ja naiseliku väe retriite läbi viies. 

Valmistatud Eestis käsitööna armastusega.

Mida tähendab: ülekullatud ehted?
Ehete kuldamine on protsess, kus ehte pinna katmiseks kasutatakse kulla kihti. Selle protsessi käigus kasutatakse tavaliselt elektrolüüsi või keemilist reaktsiooni, et kuld ehte pinnale kinnituks. Lõpptulemusena saavutatakse ehe, millel on kuldne välimus ja sära, kuigi see ei koosne täielikult puhtast kullast.

Kullaga kaetud ehted võivad olla väga vastupidavad kui hoiad neid õrnalt ja hoolikalt. Aja jooksul võib kuldne pind pleekida ning kriimustustega kahjustuda ja hõbedane värv võib tulla välja. Kuldne sära kestab kauem kui hoiad ehteid eemal kemikaalidest, nagu parfüümid või kosmeetikatooted, nõudepesuvahend jmt. Ära mine ehetega dushi alla, vanni basseini ega pese nõusid. 

Sarnased tooted