Maailma puudutus

home / OTSAS! Looduslik küünal "Must mets" 21x2.2 cm, kmpl 3tk, lõhnastatud eeterlike õlidega

OTSAS! Looduslik küünal "Must mets" 21x2.2 cm, kmpl 3tk, lõhnastatud eeterlike õlidega

Musta värvi 100% looduslikust steariinist valmistatud lõhnaküünal. Lõhnastatud 3% eeterlike õlidega: seeder, kadakas, lavendel. Komplektis on 3 küünalt.

 

Tootekood: CAN5989
Ühik: kompl

6,90 €

Tasuta transport alates 40 eurosest ostust!

Küünlad on valmistatud valmistatud käsitsi Indoneesias, 100% palmivahast, mis on kiirestitaastuvaist allikaist – õlipalmi viljadest – pärit looduslik materjal. Palmivaha valmistamine on sarnane eeterlike õlide tootmisele – õli pressitakse ja destilleeritakse. Seda sama õli kasutatakse ka paljudes kvaliteetsetes kätekreemides, šampoonides ja muus kosmeetikatoodangus. Tegu on puhta ja GMO-vaba ning praktiliselt toidukvaliteedilise toorainega. Palmivahast küünlad ei erita põledes kahjulikke mürkaineid ega aja tahma ning põlevad korralikult lõpuni. Vahasulam ei sisalda parafiini, pliid ega tsinki ning kõik küünlatahid on valmistatud puhtast puuvillast. Toode on valmistatud „Ausa kaubanduse“ põhimõttedi järgides ning tootmisprotsessis kasutatakse maksimaalselt käsitööd, et elatist saaksid teenida võimalikult paljud inimesed. 80% küünalde valmistajatest on naised.Küünalde valmistamisel ei ole kasutatud mitte ühtegi loomset materjali. Küünlad on keskkonnasõbralik toode.

Ole hoolas!

Hoia küünal väljas väikelaste käeulatusest ning eemal lemmikloomadest. Ära jäta küünalt kunagi omapäi põlema. Aseta küünal või küünlaklaas alati kuumakindlast materialist alusele. Ära paiguta küünalt kardinate või avatud uste lähedusse. 

 

Koostis 100% Palmivaha
Kõrgus 21
Laius 2.2
Lõhn 3% eeterlikud õlid: lavendel (Lavandula augustifolia), nulg (Perek: Abies) ja kummel (Chamaemelum nobile)
Põlemisaeg 8-9 h
Värv Indigosinine

Sarnased tooted