Maailma puudutus

Esileht / Luksuslik kookose ja sojavaha küünal lõõgastav SALVEI ja MÜNT eeterliku õli segu "Ayurveda Kapha" 200g kauni mustriga klaasis, siiditutiga elegantses kinkepakendis

Luksuslik kookose ja sojavaha küünal lõõgastav SALVEI ja MÜNT eeterliku õli segu "Ayurveda Kapha" 200g kauni mustriga klaasis, siiditutiga elegantses kinkepakendis

Imekaunis kuldkirjadega pakendis kauni kumaga luksuslik küünal naturaalse kookose ja sojavahast. Eeterliku õli segu salvei ja mündiga puhatab ja tõstab emotsionaalselt luues hea energiaga laetud tunde.

Loo luksuslik, lõõgastav ja harmooniline meeleolu. Käsitsi valmistatud. Sobib ka ajurveeda kapha tüübi tasakaalustamiseks.  

 

 

Tootekood: CAN6062
Ühik: tk

14,40 € 18,00 €

Kogus:

Tasuta transport alates 40 eurosest ostust!

Süüta küünal, et saavutada heaolu ja nauding.

Naudi aeglaselt põleva Ayurveda küünla õrna lõhna, nii leiad sisemise rahu ja vaikuse ning Su tõeline valgus saab võimaluse särades valgustada ka kõike sinu ümber. 

Küünal kaalub 200 g
Põlemisaeg ca 55 tundi. 
Puuvillast taht minimeerib tahma.

Püha salvei maalähedane segu puhastab ümbrust ja piparmündilehtede jahutus kosutab ja hoiab heas energias. 

Sobib ka tasakaalustama ajurveeda kapha tüüpi inimestele. Kapha dosha inimesed on rahulikud, armastavad ja mõistvad, süsteemsed ja sümpaatsed. Neil võib tekkida kalduvus liigsöömiselel ja uimasusele ning liigsele magamisele.

Pikema ja puhatama põlemise heaks: enne küünla süütamist lõika taht 0.5 cm pikkuseks.
Ära jäta põlevat küünalt tähelepanuta.

 

Mõõdud 6 x 9 cm

Sarnased tooted