Maailma puudutus

home / OTSAS! Naturaalne imeliselt sädelev INGLIKÜÜNAL klaasis "Peaingel Uriel -TAEVANE VALGUS" kaneel, hõbekuusk, nelk 4,5x4 cm

OTSAS! Naturaalne imeliselt sädelev INGLIKÜÜNAL klaasis "Peaingel Uriel -TAEVANE VALGUS" kaneel, hõbekuusk, nelk 4,5x4 cm

100% looduslikult steariinist valmistatud naturaalselt lõhnastatud küünal sädeleb eriliselt, lõhnanaudingu annavad seeterlikud õlid: kaneel, hõbekuusk, nelk. 
Peaingel Urieli edastab meile stabiilsuse, ärksa oleku, hoolikuse ja rahuliku kasvamise kõiges. Toob taevase valguse maale.

Selle küünla leeki sppüdates kutsud selle konkreetse peaingli õnnistused enda juurde ja saad osa heast energiast, mis toob sinu ja su lähedaste ellu rohkem armastust, kaastunnet, head tervist.

 

Tootekood: CAN00608
Ühik: tk

5,95 €

Kogus:

Tasuta transport alates 40 eurosest ostust!

Kenas taaskasutatud papist kinkekarbis, 

Votiivküünal on üks mõnusamaid väikseid küünlaid, põleb kauem kui tavaline teeküünal, sädeleb kenasti läbi klaasi ja ei tilgu. Samasse klaasi saab asetada uue votiivküünla ning kasutada küünlaklaase pikka aega. Vaha sulab ühtlaselt ja küünla keskele koridori ei teki. Põlemisaeg 16-18 tundi.

Valmistatud käsitööna, "fair trade" ausa kaubanduse põhimõtteid järgides Indoneesias.(WFTO certified)
Toetatud on naiste tööhõive, 80% nende küünalde valmistajatest on naised, kellel on sel moel võimalus teenida elatist oma perele. 

Ole küünaldega ettevaatlik ja ära jäta neid valveta põlema ega laste või koduloomade käeulatusse. 

Koostis 100% orgaaniline palmivaha
Kõrgus 2,4
Laius 4
Pikkus 4,5
Põlemisaeg 18 h
Värv Tumesinine

Soovitame Sinu valitud toote juurde