Maailma puudutus

home / Naturaalne lõhnaküünal klaasis "Sahasrara – ENESEARENG" 4,5x4 cm kinkekarbis

Naturaalne lõhnaküünal klaasis "Sahasrara – ENESEARENG" 4,5x4 cm kinkekarbis

Kaunilt sädelev 100% steariinist valmistatud naturaalselt lõhnastatud küünal. Klaasil on kuldne kaunistus. Kenas kinkekarbis. "Sahasrara – vaimsus, spirituaalsus"

Sisaldab 3% eeterlikke õlid: kassia (Cassila L.), nelk (Syzygium aromaticum) ja muskaatpähkel (Myristica fragrans).

 

 

Tootekood: CAN4007
Ühik: tk

5,90 €

Kogus:

Tasuta transport alates 40 eurosest ostust!

Votiivküünal on üks mõnusamaid väikseid küünlaid, põleb kauem kui tavaline teeküünal, sädeleb kenasti läbi klaasi ja ei tilgu. Tänu nende küünalde koonusetaolisele kujule valgub küünlarasv põlemise ajal küünla ümber ja täidab klaasi tihedalt. Tänu sellele efektile on küünla põlemisaeg pikk ja küünlarasv põleb täielikult ära. Samasse klaasi saab asetada uue votiivküünla ning kasutada küünlaklaase pikka aega. Palmivahast votiivküünalde eripäraks on veel, et neid võib põletada ka väga lühikest aega. Kui tavaliselt põleb küünalde keskele lühikese põletamise jooksul vaid ring ja edaspidi jäävad küünlavahast seinad püsi, siis votiivküünalde vaha sulab ühtlaselt ja küünla keskele koridori ei teki.

Küünlad on valmistatud valmistatud käsitsi Indoneesias, 100% palmivahast, mis on kiirestitaastuvaist allikaist – õlipalmi viljadest – pärit looduslik materjal. Palmivaha valmistamine on sarnane eeterlike õlide tootmisele – õli pressitakse ja destilleeritakse. Seda sama õli kasutatakse ka paljudes kvaliteetsetes kätekreemides, šampoonides ja muus kosmeetikatoodangus. Tegu on puhta ja GMO-vaba ning praktiliselt toidukvaliteedilise toorainega. Palmivahast küünlad ei erita põledes kahjulikke mürkaineid ega aja tahma ning põlevad korralikult lõpuni. Vahasulam ei sisalda parafiini, pliid ega tsinki ning kõik küünlatahid on valmistatud puhtast puuvillast. Toode on valmistatud „Ausa kaubanduse“ põhimõttedi järgides ning tootmisprotsessis kasutatakse maksimaalselt käsitööd, et elatist saaksid teenida võimalikult paljud inimesed. 80% küünalde valmistajatest on naised.Küünalde valmistamisel ei ole kasutatud mitte ühtegi loomset materjali. Küünlad on keskkonnasõbralik toode.

Sahasrara on seitsmes chakra ja seda kutsutakse kroonchakraks.

Sahasrara chakras, mida kutsutakse ka tuhandeleheliseks lootoseks, kohtub inimene oma kõrgeima olemuse ja jumalikkusega ning sulandub sellesse – seda kutsutakse eneserealisatsiooniks. Kroonchakra inspireerib meie palveid ja häid soove, kingib mõistvust, idealismi ja oskust isetult inimkonda teenida. Selle chakra abil vabaneb inimene nürimeelsusest, seniilsusest, võõrandumisest, masendusest, pingeist, stressist, unetusest, migreenidest ja peavaludest. Sahasrara abil on võimalik kogeda ülimat õndsust.

Sahasrara chakra asub pea keskpunktis, füüsilisest pealaest pisut kõrgemal.

Põhitoonilt on chakra violetne või siis kõigi värvide sulamina küütlevalt valge.

Füüsilises kehas on kroonchakra kontrolli all: käbinääre, suuraju, nahk ning parem silm. 

Lõhnaküünal „Sahasrara“ koostises on 3% eeterlikud õlid:patšuli (Pogostemon cablin), viiruk (Boswellia cateri) ja kiviroosik (Perek: Cistus).

Ole hoolas!
Hoia küünal väljas väikelaste käeulatusest ning eemal lemmikloomadest. Ära jäta küünalt kunagi omapäi põlema. Aseta küünal või küünlaklaas alati kuumakindlast materialist alusele. Ära paiguta küünalt kardinate või avatud uste lähedusse. 

Koostis 100% palmivaha
Kõrgus 2,4
Laius 4,5
Lõhn 3% eeterlikke õlisid: cassia, clove, nutmeg
Mõõdud 4.5x4 cm
Põlemisaeg 16-18 h
Värv punane

Soovitame Sinu valitud toote juurde