Maailma puudutus

home / Naturaalne lõhnaküünal klaasis "NAUDING" - nauding, seksuaalsus ja tunded" steariinist 4,5x4 cm kinkekarbis

Naturaalne lõhnaküünal klaasis "NAUDING" - nauding, seksuaalsus ja tunded" steariinist 4,5x4 cm kinkekarbis

Kaunilt sädelev oranz küünal klaasis, millel kuldselt sädelev chakra sümbol. Loob naudingulise ja loomingulise meeleolu. Põlemisaeg 16-18 tundi. Sisaldab 3% eeterlikke õlisid: seeder, rosmariin, kuusk.

 

Tootekood: CAN4002
Ühik: tk

6,00 €

Kogus:

Tasuta transport alates 40 eurosest ostust!

Votiivküünal on üks mõnusamaid väikseid küünlaid, põleb kauem kui tavaline teeküünal, sädeleb kenasti läbi klaasi ja ei tilgu. Tänu nende küünalde koonusetaolisele kujule valgub küünlarasv põlemise ajal küünla ümber ja täidab klaasi tihedalt. Tänu sellele efektile on küünla põlemisaeg pikk ja küünlarasv põleb täielikult ära. Samasse klaasi saab asetada uue votiivküünla ning kasutada küünlaklaase pikka aega. Palmivahast votiivküünalde eripäraks on veel, et neid võib põletada ka väga lühikest aega. Kui tavaliselt põleb küünalde keskele lühikese p›letamise jooksul vaid ring ja edaspidi jäävad küünlavahast seinad püsti, siis votiivküünalde vaha sulab ühtlaselt ja küünla keskele koridori ei teki.

Küünlad on valmistatud valmistatud käsitsi Indoneesias, 100% palmivahast, mis on kiirestitaastuvaist allikaist – õlipalmi viljadest – pärit looduslik materjal. Palmivaha valmistamine on sarnane eeterlike õlide tootmisele – õli pressitakse ja destilleeritakse. Seda sama õli kasutatakse ka paljudes kvaliteetsetes kätekreemides, šampoonides ja muus kosmeetikatoodangus. Tegu on puhta ja GMO-vaba ning praktiliselt toidukvaliteedilise toorainega. Palmivahast küünlad ei erita põledes kahjulikke mürkaineid ega aja tahma ning põlevad korralikult lõpuni. Vahasulam ei sisalda parafiini, pliid ega tsinki ning kõik küünlatahid on valmistatud puhtast puuvillast. Toode on valmistatud „Ausa kaubanduse“ põhimõttedi järgides ning tootmisprotsessis kasutatakse maksimaalselt käsitööd, et elatist saaksid teenida võimalikult paljud inimesed. 80% küünalde valmistajatest on naised.Küünalde valmistamisel ei ole kasutatud mitte ühtegi loomset materjali. Küünlad on keskkonnasõbralik toode.

Svadisthana on teine chakra, mida kutsutakse ka sakraalchakraks.

Svadisthana toob meie ellu tasakaalu elu olulistes valdkondades – inimsuhetes, andmises ja saamises, naudinguis ning seksuaalsuses. Sakraalchakra mõju alla kuuluvad ka loomingulisus, erksus, avatus uutele ideedele, eneseväärikus ja usaldust elu vastu.

Aidates sakraalchakra energiail vabalt ja takistusteta kulgeda, saame vabastada end erinevaist sõltuvustest ja ülemäärasest kiindumusest nii emotsionaalseisse kui ka materiaalsetest hüvedesse. Lisaks leevendab selle chakra puhas energia armukadedust, kiivust, ja häireid seksuaalsuses.

Svadisthana chakra leiame oma kehas kaks sõrmelaiust ülevalpool ristluud.

Põhitoonilt on chakra oranž.

Looduselementidest vastab sellele chakrale vesi.

Inimese viiest meelest valitseb Svadisthana maitsemeele üle.

Füüsilises kehas on sakraalchakra kontrolli all enamik alakeha elundeid: munasarjad ja munandid, eesnääre, suguelundid, põrn, emakas ja põis.

Lõhnaküünal „Svadisthana“ koostises on 3% eeterlikud õlid: seeder (perek. Cupressacae; Cedrus ), mänd (perek. Pinus) ja rosmariin (Rosmarinus officinalis).

Ole hoolas!
Hoia küünal väljas väikelaste käeulatusest ning eemal lemmikloomadest. Ära jäta küünalt kunagi omapäi põlema. Aseta küünal või küünlaklaas alati kuumakindlast materialist alusele. Ära paiguta küünalt kardinate või avatud uste lähedusse. 

Koostis 100% orgaaniline palmivaha
Kõrgus 2,4
Laius 4
Pikkus 4,5
Põlemisaeg 18 h
Värv Oranz

Soovitame Sinu valitud toote juurde