Maailma puudutus

Esileht / OTSAS ASJAD / Otsas! Naturaalne viiruk kolmanda silma chakra, TARKUS Indiast, 20tk

Otsas! Naturaalne viiruk kolmanda silma chakra, TARKUS Indiast, 20tk

Naturaalsete taimesegudega viirukid annavad lõhnanaudingu ja puhastavad meie energeetikat. Toodetud naturaalsetest eeterlikest õlidest ja looduslikust vaigust. 


Lõhnanauding on kokku pandud aktiveerimaks kolmanda silma chakrat, AJNAT. Ajña annab ligipääsu universaalsele tarkusele, inspiratsioonile ja intuitsioonile. Suudad hõlpsasti näha elus võimalusi, tunda ära oma n.ö elu ülesannet ja oskad leida ressursse selle täitmiseks

Pakendis on 20 viirukit.

Toodetud keskkonda hoides. 
Ei sisalda kahjulikke lõhnaaineid ega loomseid osi.

 

Tootekood: INS0029
Ühik: tk

2,50 €

Tasuta transport alates 30 eurosest ostust!

Ajña on kuues chakra ehk „kolmas silm“.

Ajña annab ligipääsu universaalsele tarkusele, inspiratsioonile ja intuitsioonile. Suudad hõlpsasti näha elus võimalusi, tunda ära oma n.ö elu ülesannet ja oskad leida ressursse selle täitmiseks. Kolmanda silma chakra valitseb meie mõtlemisvõime üle, aitab korrastada mentaalseid protsesse ja avab meie silmad maailma lõputule külluslikkusele. Selle chakra alluvusse kuuluvad ka selgeltnägemine, keskendumisvõime, meelerahu, arukus, tarkus, pühendumuslikkus ja inimkonna teenimine.
Ajña energiat kasutades säästame end meelehärmist, küünilisusest, mõistuse pingetest, kahtlustest. Eluterve Ajña annab meile avatud meele ja erksa tähelepanu.

Ajña chakra leiame täpselt oma pea geomeetrilisest keskpunktist.

Põhitoonilt on chakra indigosinine.

Füüsilises kehas on kolmanda silma chakra kontrolli all: piklikaju ja keskaju, närvisüsteem ja ajuripats.

 

Sarnased tooted