Maailma puudutus

Esileht / OTSAS! Looduslikust steariinist teeküünlad "Lavendel", kmpl 24 tk a 4x2 cm

OTSAS! Looduslikust steariinist teeküünlad "Lavendel", kmpl 24 tk a 4x2 cm

Need on küünlad, mida sa armastad!Põlevad kaua ja puhta leegiga ning loovad meeleolu imelise lavendli eeterliku õliga (3%). Komplektis 24 tk, elulille muster pressitud pinnale. Koostis 80% steariin, 20% kookosvaha.

Energeetiliselt aktiveerib meeleolu nii eeterliku õli lõhnasegu kui värv. Põlemisaeg 5 tundi.

 

Tootekood: CAN0307
Ühik: tk

13,00 €

Tasuta transport alates 40 eurosest ostust!

Komplekti kuulub 24 teeküünalt.

Küünlad on valmistatud valmistatud käsitsi Indoneesias, 80% steariinist, mis on kiirestitaastuvaist allikaist – õlipalmi viljadest – pärit looduslik materjal. Palmivaha valmistamine on sarnane eeterlike õlide tootmisele – õli pressitakse ja destilleeritakse. Seda sama õli kasutatakse ka paljudes kvaliteetsetes kätekreemides, šampoonides ja muus kosmeetikatoodangus. Tegu on puhta ja GMO-vaba ning praktiliselt toidukvaliteedilise toorainega. Steariinist küünlad ei erita põledes kahjulikke mürkaineid ega aja tahma ning põlevad korralikult lõpuni. Vahasulam ei sisalda parafiini, pliid ega tsinki ning kõik küünlatahid on valmistatud puhtast puuvillast. 20% on lisatud kookosõli. Eeterlikud õlid 3%.

Toode on valmistatud „Ausa kaubanduse“ põhimõttedi järgides ning tootmisprotsessis kasutatakse maksimaalselt käsitööd, et elatist saaksid teenida võimalikult paljud inimesed. 80% küünalde valmistajatest on naised.Küünalde valmistamisel ei ole kasutatud mitte ühtegi loomset materjali. Küünlad on keskkonnasõbralik toode.

Ole hoolas!
Hoia küünal väljas väikelaste käeulatusest ning eemal lemmikloomadest. Ära jäta küünalt kunagi omapäi põlema. Aseta küünal või küünlaklaas alati kuumakindlast materialist alusele. Ära paiguta küünalt kardinate või avatud uste lähedusse. 

Ära kasuta votiivküünlaid ilma klaasita – nii sulavad need palju hõlpsamini ning nende põlemisaeg on seega lühem. Ära jäta küünlaid tähelepanuta.

Koostis 100% Palmivaha
Kõrgus 2.5
Laius 4
Lõhn 3% eeterlikke õlisid
Pikkus 28
Põlemisaeg 5-6 h
Värv kollane, punane, oranze, roheline, helesinine, indigosinine, lill

Soovitame Sinu valitud toote juurde