Maailma puudutus

home / JÄLLE SAADAVAL LEMMIK! Küünal klaasis "Manipura – tahtejõud, enesekindlus" 21x6.5 cm, lõhnanauding eeterlikest õlidest: bergamot, sidrun, greip, 100 tundi

JÄLLE SAADAVAL LEMMIK! Küünal klaasis "Manipura – tahtejõud, enesekindlus" 21x6.5 cm, lõhnanauding eeterlikest õlidest: bergamot, sidrun, greip, 100 tundi

100% looduslik steariinist valmistatud energiaküünal eeterlike õlidega. Põlemisaeg 100 tundi, puuvillast taht, tahmavaba ja rahulik leek, põleb jääkideta. Ausa kaubanduse ja "Green Palm" sertifikaadiga.
Imeline lõhnanauding loob meeleolu ja aktiveerib tegutsemise chakrat, aitab meil teha asju ära ja ergutab tahtejõudu ning enesekindlust.
Sisaldab 3% eeterlikke õlisid: bergamot (Citrus bergamia), laim (Citrus aurantifolia) ja greipfruut (Citrus paradisi).
Klaasümbrist saab taaskasutada lillevaasina, pakend on keskkonnasõbralik.

 

Tootekood: CAN0021
Ühik: tk

15,76 €

Kogus:

Tasuta transport alates 40 eurosest ostust!

Küünlad on valmistatud valmistatud käsitsi Indoneesias, 100% palmivahast, mis on kiirestitaastuvaist allikaist – õlipalmi viljadest – pärit looduslik materjal. Palmivaha valmistamine on sarnane eeterlike õlide tootmisele – õli pressitakse ja destilleeritakse. Seda sama õli kasutatakse ka paljudes kvaliteetsetes kätekreemides, šampoonides ja muus kosmeetikatoodangus. Tegu on puhta ja GMO-vaba ning praktiliselt toidukvaliteedilise toorainega. Palmivahast küünlad ei erita põledes kahjulikke mürkaineid ega aja tahma ning põlevad korralikult lõpuni. Vahasulam ei sisalda parafiini, pliid ega tsinki ning kõik küünlatahid on valmistatud puhtast puuvillast. Toode on valmistatud „Ausa kaubanduse“ põhimõttedi järgides ning tootmisprotsessis kasutatakse maksimaalselt käsitööd, et elatist saaksid teenida võimalikult paljud inimesed. 80% küünalde valmistajatest on naised.Küünalde valmistamisel ei ole kasutatud mitte ühtegi loomset materjali. Küünlad on keskkonnasõbralik toode.

Manipura on kolmas chakra, mida kutsutakse ka nabacharaks ja tegutsemise, jõu keskuseks.

Manipura toodab meile jõudu tegutsemiseks, annab veenmisoskust ning pakub kaitset kõige negatiivse eest. Nabachakra puhas energia aitab meil saavutada enesekontrolli, leida oma koht elus ning väljendada oma tõelisi andeid töös ja loomingus. Samuti valitseb see chakra rõõmu, heatujulisuse, karismaatilisuse, autoriteetsuse, sisemise sära ja huumorimeele üle.

Aidates selle chakra energiail vabalt kulgeda kõrvaldame oma elust liigsed pinged, mis on tulnud ärrituvusest, võimuvõitlusest, omandihimust, kuulsusjanust, raevust ja hirmudest. Manipura valitseb ka seedetuld, hoides korras meie seedimist ja toitainete omastamisprotsesse.

Manipura chakra asub meie kehas enam-vähem naba taga selgrookanalis.

Põhitoonilt on chakra kollane.

Looduselementidest vastab sellele chakrale tuli.

Inimese viiest meelest valitseb Manipura nägemise üle.

Füüsilises kehas on nabachakra kontrolli all seedimise ja jõuga seotud organid: magu, seedekulgla, maks, sapipõis, lihased ja ka osa närvisüsteemist.

Lõhnaküünal „Manipura“ koostises on 3% eeterlikud õlid: bergamot (Citrus bergamia), laim (Citrus aurantifolia) ja greipfruut (Citrus paradisi).

Ole hoolas!
Hoia küünal väljas väikelaste käeulatusest ning eemal lemmikloomadest. Ära jäta küünalt kunagi omapäi põlema. Aseta küünal või küünlaklaas alati kuumakindlast materialist alusele. Ära paiguta küünalt kardinate või avatud uste lähedusse. 

 

Koostis 100% Palmivaha
Kõrgus 21
Laius 6,5
Lõhn 3% eeterlikud õlid: bergamot (Citrus bergamia), laim (Citrus aurantifolia) ja greipfruut (Citrus paradisi)
Põlemisaeg 100 h
Värv Kollane

Sarnased tooted