Maailma puudutus

Esileht / Looduslik rapsiõlist küünal klaasis "Rõõm, sisemine tuli" 6x6x6 cm, lõhnanauding eeterlikest õlidest: greip, bergamot

Looduslik rapsiõlist küünal klaasis "Rõõm, sisemine tuli" 6x6x6 cm, lõhnanauding eeterlikest õlidest: greip, bergamot

100% taimne ja looduslik mahedast rapsiõlist valmistatud lõhnaküünal nelinurkses klaasis on imelius tähendusega kingitus endale või sõbrale, mis aitab meie ellu tuua rõõmu ja süüdata sisemist tuld. Põlemisaeg 25 tundi.
Imeline lõhnanauding naturaalsetest eeterlikest õlidest. Sisladab 3% eeterlikke õlisid:bergamot, greipfruut (bergamot, grapefruit). Klaasümbrist saab hiljem taaskasutada lillevaasina.

 

Tootekood: CAN6002
Ühik: tk

6,95 €

Kogus:

Tasuta transport alates 30 eurosest ostust!

100% taimsest öko rapsiseemne õli vahast valmistatud küünal on valmistatud traditsioonilisel viisil Belgias.  Lõhnastamiseks on kasutatud parabeeni vabu eeterlikke õlisid. Taaskasutatav pakend, keskkonnasõbralik toode, mis loob sooja tunde nii selle kasutajale kui valmistajale. 
Rapsiõli on valmistatud rapsi seemnetest ja ei sisalda toksilisi osakesi ning pole kahjulik keskkonnale. Raps kaitseb pinnast oma kasvu ajal ja seda kasutatakse nii loomatoiduks kui õli tootmiseks. Tegemist on GMO vaba rapsiga. Erinevalt parafiinist on rapsiõli vaha ja selle põlemisjäägid on ohutud nii nimese tervisele kui metsloomadele. Selle tootmisel on kesskkonna jalajälg oluliselt väiksem kui soja tootmisel, mida samuti kasutatakse küünalde tootmisel. 
Rapsiõli on kasvatatud ja töödeldud Euroopas. 
 

Manipura on kolmas chakra, mida kutsutakse ka nabacharaks.

Manipura toodab meile jõudu tegutsemiseks, annab veenmisoskust ning pakub kaitset kõige negatiivse eest. Nabachakra puhas energia aitab meil saavutada enesekontrolli, leida oma koht elus ning väljendada oma tõelisi andeid töös ja loomingus. Samuti valitseb see chakra rõõmu, heatujulisuse, karismaatilisuse, autoriteetsuse, sisemise sära ja huumorimeele üle.
Aidates selle chakra energiail vabalt kulgeda kõrvaldame oma elust liigsed pinged, mis on tulnud ärrituvusest, võimuvõitlusest, omandihimust, kuulsusjanust, raevust ja hirmudest. Manipura valitseb ka seedetuld, hoides korras meie seedimist ja toitainete omastamisprotsesse.
Manipura chakra asub meie kehas enam-vähem naba taga selgrookanalis.
Põhitoonilt on chakra kollane.
Looduselementidest vastab sellele chakrale tuli.
Inimese viiest meelest valitseb Manipura nägemise üle.
Füüsilises kehas on nabachakra kontrolli all seedimise ja jõuga seotud organid: magu, seedekulgla, maks, sapipõis, lihased ja ka osa närvisüsteemist.

Lõhnaküünal „Armastus“ koostises on 3% eeterlikud õlid:bergamot, greipfruut (bergamot, grapefruit)

Ole hoolas!
Hoia küünal väljas väikelaste käeulatusest ning eemal lemmikloomadest. Ära jäta küünalt kunagi omapäi põlema. Aseta küünal või küünlaklaas alati kuumakindlast materialist alusele. Ära paiguta küünalt kardinate või avatud uste lähedusse. 

 

Koostis 100% mahe rapsiseemne õli
Kõrgus 6
Laius 6
Lõhn 3% eeterlikud õlid: lavandiin (Lavandula ×intermedia), apelsin (Citrus aurantium) ja mandariin (Citrus madurensis).
Mõõdud 6x6x6
Pikkus 6
Põlemisaeg 25 h
Värv Roheline

Soovitame Sinu valitud toote juurde

Sarnased tooted