Maailma puudutus

home / OTSAS! Naturaalne lõhnaküünal "Troopiline saar" steariinist 4,5x4 cm, sisaldab eeterlikke õlisid: seeder, vanilje, palmaroosa

OTSAS! Naturaalne lõhnaküünal "Troopiline saar" steariinist 4,5x4 cm, sisaldab eeterlikke õlisid: seeder, vanilje, palmaroosa

Imekaunilt helklev heleroheline 100% looduslikust steariinist valmistatud väike küünal. Magus lõhnanauding loob troopilise ja eksootilise meeleolu, mis soodustab unistamist ja südamega ühendust.
Põleb puhta, rahuliku leegiga, tahmavabalt. Põlemisaeg 11-12 tundi õige suurusega küünlaklaasis, mille saab juurde osta eraldi. Lõhnastatud 3% eeterlike õlidega: seeder, vanilje, palmaroosa.

 

Tootekood: CAN0083
Ühik: tk

2,50 €

Tasuta transport alates 40 eurosest ostust!

Lõhnastatud 3% eeterlike õlidega: seeder, vanilje, palmaroosa.

Votiivküünal on üks mõnusamaid väikseid küünlaid, põleb kauem kui tavaline teeküünal, sädeleb kenasti läbi klaasi ja ei tilgu. Tänu nende küünalde koonusetaolisele kujule valgub küünlarasv põlemise ajal küünla ümber ja täidab klaasi tihedalt. Tänu sellele efektile on küünla põlemisaeg pikk ja küünlarasv põleb täielikult ära. Samasse klaasi saab asetada uue votiivküünla ning kasutada küünlaklaase pikka aega. Palmivahast votiivküünalde eripäraks on veel, et neid võib põletada ka väga lühikest aega. Kui tavaliselt põleb küünalde keskele lühikese põletamise jooksul vaid ring ja edaspidi jäävad küünlavahast seinad püsi, siis votiivküünalde vaha sulab ühtlaselt ja küünla keskele koridori ei teki. 

Soovitame kindlasti kasutada kuumuskindlas votiivküünla klaasis, mille saab osta eraldi. 

Küünlad on valmistatud valmistatud käsitsi Indoneesias, 100% steariinist, mis on kiirestitaastuvaist allikaist – õlipalmi viljadest – pärit looduslik materjal. Palmivaha valmistamine on sarnane eeterlike õlide tootmisele – õli pressitakse ja destilleeritakse. Seda sama õli kasutatakse ka paljudes kvaliteetsetes kätekreemides, šampoonides ja muus kosmeetikatoodangus. Tegu on puhta ja GMO-vaba ning praktiliselt toidukvaliteedilise toorainega. Palmivahast küünlad ei erita põledes kahjulikke mürkaineid ega aja tahma ning põlevad korralikult lõpuni. Vahasulam ei sisalda parafiini, pliid ega tsinki ning kõik küünlatahid on valmistatud puhtast puuvillast. Toode on valmistatud „Ausa kaubanduse“ põhimõttedi järgides ning tootmisprotsessis kasutatakse maksimaalselt käsitööd, et elatist saaksid teenida võimalikult paljud inimesed. 80% küünalde valmistajatest on naised.Küünalde valmistamisel ei ole kasutatud mitte ühtegi loomset materjali. Küünlad on keskkonnasõbralik toode.

Ole hoolas!

Hoia küünal väljas väikelaste käeulatusest ning eemal lemmikloomadest. Ära jäta küünalt kunagi omapäi põlema. Aseta küünal või küünlaklaas alati kuumakindlast materialist alusele. Ära paiguta küünalt kardinate või avatud uste lähedusse. 

Ära kasuta votiivküünlaid ilma klaasita – nii sulavad need palju hõlpsamini ning nende põlemisaeg on seega lühem. Ära jäta küünlaid tähelepanuta.

 

Sarnased tooted