Maailma puudutus

home / LÄBI MÜÜDUD! 2020 ELAMINE JAATAVAS MAAILMAS, 366 inspiratsioonisõnumit

LÄBI MÜÜDUD! 2020 ELAMINE JAATAVAS MAAILMAS, 366 inspiratsioonisõnumit

366 kaunilt kujundatud inspireerivat sõnumit koos väekate looduspiltidega aastaks 2020 –  üks iga päeva jaoks. 

2022. aasta inspiratsioonikalendri leiad siit: http://www.maailmapuudutus.ee/et/a/uue-inspiratsioonikalender-2022-inspiratsioonisonumid-jaatavast-maailmast-365-elujaatavat-maagilist-paeva-aastal-2022

 Inspireerivad sündmused leiad www.kuutemepel.ee

 

Tootekood: KAL0003
Ühik: tk

19,27 €

Tasuta transport alates 40 eurosest ostust!

Enda jaatamine, armastamine ja endast hoolimine on sageli paljudele meist suureks väljakutseks. Miks? Sest nii lihtne on iseennast argielu rutiinis ja kiirustamises unustada. Ikka me seame teised endast ettepoole, hoolides ja armastades ning lootes, et kui me panustame teistesse, siis saame ka ise kübekese tagasi. Kui aga oleme eelkõige iseendaga leebed, hoolivad ja armastavad, alles siis on maailmal võimalik meile peegeldada kõike seda, mida me päriselt vajame.
Jaatav elustiil on iseenda seadmine esikohale. Oluline on märgata, kuidas iga "JAH" avardab meid. Selle asemel, et päevast päeva märgata, mida me ei soovi, vaatab jaatav elustiil maailma ennekõike läbi võimaluste perspektiivi- mida me ise tegelikult soovime, milliseid tundeid unistame kogeda, milline on meie hinge igatsus, missugust elu tahame elada.
Elu on meile kõigile antud imelise ja väärtusliku kingitusena! Meie ise muudame selle eriliseks. 

Raamatu koostajad Merike Kütt ja Kristel Treier on Karlova tüdrukud Tartust. Lapsena tutvusid nad näiteringis ega osanud arvatagi, mis elul neile tegelikult varuks on. 20 aastat hiljem taas kohtudes olid nad siiralt üllatunud, kui sarnaselt nad maailma näevad ja tajuvad. Mõlemad olid kogenud, et kõik on võimalik ja et selles imelises maailmas on eriline maagia, mida tuleb jagada. Nii sündisid kaheksa aastat tagasi nende ühisloominguna naistele mõeldud koolitused ja retriidid, millesse nad on pannud kogu oma hinge ja südame.
Selle inspiratsioonikalendri sõnumid on nende endi igapäevaelust. Kogemuskoolitajatena on nad pühendunud naiselikkusele, valgusele ja jaatavale elustiilile. Nende korraldatud väekatel sündmustel on tänaseks osalenud tuhandeid naisi. 

Inspireerivad sündmused leiad www.kuutemepel.ee

 

Mõõdud 135x115 mm

Soovitame Sinu valitud toote juurde