Maailma puudutus

home / ISPALLA Viiruk naturaalne "HEA HOMMIKU PÄIKE" 13 g Peruu

ISPALLA Viiruk naturaalne "HEA HOMMIKU PÄIKE" 13 g Peruu

Äratades meelt ja keha, stimuleerib loovust ja positiivseid mõtteid. Ürtide kombinatsioon jasmiini, sidruni ja Palo Santo'ga annab elujõudu ja head energiat.
Käsitsi rullitud viirukid on hoolega valmistatud naturaalsest puidu pulbrist, millele on lisatud eeterlikke õlisid ja taimi, mis loovad tõeliselt nauditava kogemuse.
Suitsemisaeg: 50 minutit.

 

 

Tootekood: INS10002
Ühik: tk

3,90 €

Kogus:

Tasuta transport alates 40 eurosest ostust!

Suitsemisaeg: 50 minutit.

Ispalla viiruki koostises on 100% naturaalsed, käsitsi rullitud, puit on kogutud kuivanud metsadest Piura piirkonnas Peruus.

Keskkonnasõbralik toode, ei sisalda toksilisi ühendeid ega kemikaale, ei ole kasutatud lapstööjõudu ega testitud loomadel. 

Kogukondlik töö tagab ökosüsteemi säilimise kontrollimise.

Pakend on keskkonnasõbralikust materjalist. Valmistatud Peruus väikeses perefirmas, kes on on pühendunud palo santo puude hoidmisele.

Ispalla pakub kollektsiooni täiesti looduslikest Palo Santo suitsupulkadest - viirukitest, igaüks hoolikalt valmistatud puidust, mis on korjatud Piura kuivadest metsadest Peruu. Ispalla teeb koostööd kohalike kogukondadega, tagamaks taastuvate ressursside kasutamise ja ökosüsteemi säilitamise tulevaste põlvede jaoks.

Põhja-Peruu energiad ja selle esivanemad, kelle elu oli kantud rituaalidest ja sügavast usust teispoolsesse jõusse, ühinevad pühaga Palo Santo, luues ainulaadse suitsupalve, mis pakub lohutust, tervenemist ja hingepuhastust.

Selle suitsupalve süütamisega lubate selle esivanemlikul rituaalsuitsul teid ümbritseda ja viia teid kaunile teekonnale eneseteadvuse, vaimse kasvu ja enda sisemise teadmise taasavastamise suunas. 

 

Soovitame Sinu valitud toote juurde