Maailma puudutus

home / ISPALLA Viiruk naturaalne "PALO SANTO PUHASTUS" 13 g Peruu

ISPALLA Viiruk naturaalne "PALO SANTO PUHASTUS" 13 g Peruu

Naturaalne Palo Santo viirukisuits puhastab soovimatutest energiatest ja kergendab ruumi vibratsioone. Lõõgastav aroom, mis vähendab stressi ja ärevust.
Käsitsi rullitud viirukid on hoolega valmistatud naturaalsest puidu pulbrist, millele on lisatud eeterlikke õlisid ja taimi, mis loovad tõeliselt nauditava kogemuse.
Suitsemisaeg: 50 minutit.

 

 

Tootekood: INS100013
Ühik: tk

3,90 €

Kogus:

Tasuta transport alates 40 eurosest ostust!

Suitsemisaeg: 50 minutit.

Ispalla viiruki koostises on 100% naturaalsed, käsitsi rullitud, puit on kogutud kuivanud metsadest Piura piirkonnas Peruus.

Kogukondlik töö tagab ökosüsteemi säilimise kontrollimise.

Pakend on keskkonnasõbralikust materjalist. Valmistatud Peruus väikeses perefirmas, kes on on pühendunud palo santo puude hoidmisele.

Ispalla pakub kollektsiooni täiesti looduslikest Palo Santo suitsupulkadest - viirukitest, igaüks hoolikalt valmistatud puidust, mis on korjatud Piura kuivadest metsadest Peruu. Ispalla teeb koostööd kohalike kogukondadega, tagamaks taastuvate ressursside kasutamise ja ökosüsteemi säilitamise tulevaste põlvede jaoks.

Põhja-Peruu energiad ja selle esivanemad, kelle elu oli kantud rituaalidest ja sügavast usust teispoolsesse jõusse, ühinevad pühaga Palo Santo, luues ainulaadse suitsupalve, mis pakub lohutust, tervenemist ja hingepuhastust.

Selle suitsupalve süütamisega lubate selle esivanemlikul rituaalsuitsul teid ümbritseda ja viia teid kaunile teekonnale eneseteadvuse, vaimse kasvu ja enda sisemise teadmise taasavastamise suunas.

Keskkonnasõbralik toode.
Valmistatud käsitööna Peruus.
Ei ole kasutatud lapstööjõudu.
Ei sisalda loomset päritolu tooteid.
Taaskasutatav pakend.
Ei sisalda toksilisi ühendeid ega kemikaale

Koostisained: Bambusest pulgad, Palo Santo pulber, Palo Santo vaik, destilleeritud vesi.

Kasutusjuhised: Süüta viirukipulk. Puhu leek ära, kui pulk hakkab helendama. Aseta viirukialusele püsti.

Hoiatused: Ära jäta põlevat viirukit järelevalveta. Hoidu kardinatest ja teistest süttivatest materjalidest. Kasuta kuumuskindlal pinnal. Väldi suitsu otse sissehingamist. Hoia laste ja lemmikloomade käeulatusest eemal. Õhuta ruume peale kasutamist. 

 

Soovitame Sinu valitud toote juurde