Maailma puudutus

home / JUMALANNADE EHTED / Käevõru naturaalsest kuukivist (4mm) ülekullatud poolkuu ripatsiga "Kasvava kuu Jumalanna UNISTUSED", suurus S 16 cm

Käevõru naturaalsest kuukivist (4mm) ülekullatud poolkuu ripatsiga "Kasvava kuu Jumalanna UNISTUSED", suurus S 16 cm

Elegantne ja särav väga naiselik ehe. Naturaalne kuukivi on kõrgema kvaliteetiga (AAA). Kuukivi hoiab jumalannade energia sagedust, toetab intuitsiooni, oma unikaalsuse leidmist ja enesekindlust.
Pakendatud kaunisse tugevast materjalist pärlmutriselt sädelevasse karpi, millel kuldne sisse pressitud pilt. Karbist leiad ka 3 magusat miniviiruki pulka ehte energeetiliseks puhastamiseks.

 

Tootekood: GODJEW0026
Ühik: tk

29,00 €

Kogus:

Tasuta transport alates 40 eurosest ostust!

Ehted ning neis sisalduvad sümbolid on naisi salaja toetanud aastatuhandeid. Jumalannade ehete kõik osad on hoolega valitud toetama naiselikku muutumist läbi kõigi elutsüklite. 

Ehted on energeetiliselt jõustatud ja kannavad endas jumalannade energia sagedust.

Käevõru kõik metallosad on messingist või tsingisulamist või roostevabast terasest, mis on kaetud 14-24 karaadise kullaga.
Naturaalne kuukivi on kõrgema kvaliteediga (AAA) ja väga puhta heleda värvusega. 

Nikli, plii, kaadmiumi vaba. 
Allergiavabad, sobivad tundlikule nahale.

Suurus S 16 cm.
Kuukivist ripatsi pikkus 1,5 cm
Veniv elastikpael teeb ehte mugavalt kantavaks igapäevaselt.

Ehtekollektsioon "Wild Moongoddess" on Kristel Treieri (Kuutempel) ja Signe Timmermanni (Senua Studio) ühislooming, mis sündis maagiliste eesti naiste enesearengu teekondi juhatades ja naiseliku väe retriite läbi viies. 

Valmistatud Eestis käsitööna armastusega.

Sarnased tooted