Maailma puudutus

home / Looduslikud küünlad 21x2.2 cm, kmpl "7 chakrat", eeterlike õlidega

Looduslikud küünlad 21x2.2 cm, kmpl "7 chakrat", eeterlike õlidega

100% naturaalsest palmivahast valmistatud küünlad on lõhnastatud eeterlike õlidega (3%). Komplekti kuulub: 7 erinevat chakra küünalt.

 

Tootekood: CAN0004
Ühik: kompl

18,00 €

Kogus:

Tasuta transport alates 40 eurosest ostust!

Komplekt sisaldab 7 eri värvi ja eri lõhnaga chakra küünalt kõrgusega 6.5 cm. 

Küünalde põlemisaeg on a 8-9 tundi.

Küünlad on lõhnastatud naturaalsete õlidega (3%):
Muladhara - Chakra 1 (punane) Lõhnad: Cassia, Clove, Nutmeg.
Swadhishthana - Chakra 2 (oranze): Cedar, Spruce, Rosemary.
Manipura - Chakra 3 (kollane): Bergamot, Lime, Grapefruit.
Anahata - Chakra 4 (roheline/roosa) Lavandin, Orange, Tangerine
Vishudhi - Chakra 5 (helesinine): Moroccan Rose, Camomile
Ajna - Chakra 6 (indigosinine) : Lavender, Fir, Camomile
Sahasrara - Chakra 7 (lilla): Patchouli, Labdanum, Frankincense. 

Palmivahast küünlad on pika põlemisajaga ning suure efektiivsusega – vaha- ja tahijääke tekib minimaalselt ning küünlad põlevad lõpuni. 
Kasutatud on sertifitseeritud allikaist pärit palmiõli ning keskkonnasõbralikke pakendeid. Toode on valmistatud „Ausa kaubanduse“ põhimõttedi järgides ning tootmisprotsessis kasutatakse maksimaalselt käsitööd, et elatist saaksid teenida võimalikult paljud inimesed. 80% küünalde valmistajatest on naised.

Küünlad on valmistatud valmistatud käsitsi Indoneesias, 100% palmivahast, mis on kiirestitaastuvaist allikaist – õlipalmi viljadest – pärit looduslik materjal. Palmivaha valmistamine on sarnane eeterlike õlide tootmisele – õli pressitakse ja destilleeritakse. Seda sama õli kasutatakse ka paljudes kvaliteetsetes kätekreemides, šampoonides ja muus kosmeetikatoodangus. Tegu on puhta ja GMO-vaba ning praktiliselt toidukvaliteedilise toorainega. Palmivahast küünlad ei erita põledes kahjulikke mürkaineid ega aja tahma ning põlevad korralikult lõpuni. Vahasulam ei sisalda parafiini, pliid ega tsinki ning kõik küünlatahid on valmistatud puhtast puuvillast. Küünalde valmistamisel ei ole kasutatud mitte ühtegi loomset materjali. Küünlad on keskkonnasõbralik toode.

Ole hoolas!
Hoia küünal väljas väikelaste käeulatusest ning eemal lemmikloomadest. Ära jäta küünalt kunagi omapäi põlema. Aseta küünal või küünlaklaas alati kuumakindlast materialist alusele. Ära paiguta küünalt kardinate või avatud uste lähedusse. 

Koostis 100% palmivaha
Kõrgus 24,6
Lõhn 3% eeterlikke õlisid
Põlemisaeg 8-9 h
Värv kollane, punane, oranze, roheline, helesinine, indigosinine, lilla

Sarnased tooted