Maailma puudutus

home / JÄLLE SAADAVAL LEMMIK! Looduslik küünal klaasis "Elulill", kuld ja valge, lõhnastatud eeterlike õlidega 21x6.5 cm, 100 tundi

JÄLLE SAADAVAL LEMMIK! Looduslik küünal klaasis "Elulill", kuld ja valge, lõhnastatud eeterlike õlidega 21x6.5 cm, 100 tundi

Lõhnaküünal klaasis elulille pildiga. Valget värvi, tagasihoidliku lõhnaga. Klaasümbrist saab hiljem taaskasutada näiteks lillevaasina.

Lõhnaküünal „Elulill“ koostises on 3% eeterlikke õlisid: Mint, Lemon Grass, Frankincense

 

 

Tootekood: CAN100
Ühik: tk

15,76 €

Kogus:

Tasuta transport alates 40 eurosest ostust!

Küünlad on valmistatud valmistatud käsitsi Indoneesias, 100% palmivahast, mis on kiirestitaastuvaist allikaist – õlipalmi viljadest – pärit looduslik materjal. Palmivaha valmistamine on sarnane eeterlike õlide tootmisele – õli pressitakse ja destilleeritakse. Seda sama õli kasutatakse ka paljudes kvaliteetsetes kätekreemides, šampoonides ja muus kosmeetikatoodangus. Tegu on puhta ja GMO-vaba ning praktiliselt toidukvaliteedilise toorainega. Palmivahast küünlad ei erita põledes kahjulikke mürkaineid ega aja tahma ning põlevad korralikult lõpuni. Vahasulam ei sisalda parafiini, pliid ega tsinki ning kõik küünlatahid on valmistatud puhtast puuvillast. Toode on valmistatud „Ausa kaubanduse“ põhimõttedi järgides ning tootmisprotsessis kasutatakse maksimaalselt käsitööd, et elatist saaksid teenida võimalikult paljud inimesed. 80% küünalde valmistajatest on naised.Küünalde valmistamisel ei ole kasutatud mitte ühtegi loomset materjali. Küünlad on keskkonnasõbralik toode.

Lõhnaküünal „Elulill“ koostises on 3% eeterlikke õlisid: Mint, Lemon Grass, Frankincense

Ole hoolas!
Hoia küünal väljas väikelaste käeulatusest ning eemal lemmikloomadest. Ära jäta küünalt kunagi omapäi põlema. Aseta küünal või küünlaklaas alati kuumakindlast materialist alusele. Ära paiguta küünalt kardinate või avatud uste lähedusse. 

 

Sarnased tooted