Maailma puudutus

home / OTSAS! Kaunilt sädelev looduslikust steariinist küünal klaasis, roheline lõhnatu, 21x6.5 cm

OTSAS! Kaunilt sädelev looduslikust steariinist küünal klaasis, roheline lõhnatu, 21x6.5 cm

Kauni erksa värviga ja sädelev 100% looduslikust steariinist küünal. Põlemisaeg 100 tundi. Põleb puhtalt ja jääkideta lõpuni. 

 

 

Tootekood: CAN00793

14,13 €

Tasuta transport alates 40 eurosest ostust!

Küünlad on valmistatud valmistatud käsitsi Indoneesias, 100% steariinist, mis on kiirestitaastuvaist allikaist pärit looduslik materjal. Tegu on puhta ja GMO-vaba ning praktiliselt toidukvaliteedilise toorainega. Ei erita põledes kahjulikke mürkaineid ega aja tahma ning põlevad korralikult lõpuni. Vahasulam ei sisalda parafiini, pliid ega tsinki ning kõik küünlatahid on valmistatud puhtast puuvillast. Toode on valmistatud „Ausa kaubanduse“ põhimõttedi järgides ning tootmisprotsessis kasutatakse maksimaalselt käsitööd, et elatist saaksid teenida võimalikult paljud inimesed. 80% küünalde valmistajatest on naised. Küünalde valmistamisel ei ole kasutatud mitte ühtegi loomset materjali. Küünlad on keskkonnasõbralik toode.

Greenpalm sertifikaat.

Ole hoolas!
Hoia küünal väljas väikelaste käeulatusest ning eemal lemmikloomadest. Ära jäta küünalt kunagi omapäi põlema. Aseta küünal või küünlaklaas alati kuumakindlast materialist alusele. Ära paiguta küünalt kardinate või avatud uste lähedusse. 

Koostis 100% Looduslik steariin
Kõrgus 21 cm
Laius 6.5 cm
Lõhn lõhnatu
Mõõdud 21x6.5 cm
Põlemisaeg 100h

Sarnased tooted