Maailma puudutus

home / JÄLLE SAADAVAL LEMMIK! Küünal klaasis "Muladhara chakra - füüsiline jõud" 21x6.5 cm, lõhnanauding eeterlikest õlidest: kaneel, nelk, muskaatpähkel, 100 tundi

JÄLLE SAADAVAL LEMMIK! Küünal klaasis "Muladhara chakra - füüsiline jõud" 21x6.5 cm, lõhnanauding eeterlikest õlidest: kaneel, nelk, muskaatpähkel, 100 tundi

100% looduslik steariinist valmistatud energiaküünal eeterlike õlidega. Põlemisaeg 100 tundi, puuvillast taht, tahmavaba ja rahulik leek, põleb jääkideta. Ausa kaubanduse ja "Green Palm" sertifikaadiga.
Imeline lõhnanauding loob meeleolu ja aktiveerib juurchakrat,  Annab elujõudu, aitab hoida jalad maas ja tasakaalu finantsasjades. Sisaldab 3% eeterlikke õlisid: kaneel (cinnamon), nelk (Syzygium aromaticum) ja muskaatpähkel (Myristica fragrans).
Klaasümbris on taaskasutatav lillevaasina, pakend on keskkonnasõbralik.

 

 

Tootekood: CAN0019
Ühik: tk

15,76 €

Kogus:

Tasuta transport alates 40 eurosest ostust!

Küünlad on valmistatud valmistatud käsitsi Indoneesias, 100% palmivahast, mis on kiirestitaastuvaist allikaist – õlipalmi viljadest – pärit looduslik materjal. Palmivaha valmistamine on sarnane eeterlike õlide tootmisele – õli pressitakse ja destilleeritakse. Seda sama õli kasutatakse ka paljudes kvaliteetsetes kätekreemides, šampoonides ja muus kosmeetikatoodangus. Tegu on puhta ja GMO-vaba ning praktiliselt toidukvaliteedilise toorainega. Palmivahast küünlad ei erita põledes kahjulikke mürkaineid ega aja tahma ning põlevad korralikult lõpuni. Vahasulam ei sisalda parafiini, pliid ega tsinki ning kõik küünlatahid on valmistatud puhtast puuvillast. Toode on valmistatud „Ausa kaubanduse“ põhimõttedi järgides ning tootmisprotsessis kasutatakse maksimaalselt käsitööd, et elatist saaksid teenida võimalikult paljud inimesed. 80% küünalde valmistajatest on naised.Küünalde valmistamisel ei ole kasutatud mitte ühtegi loomset materjali. Küünlad on keskkonnasõbralik toode.

Muladhara on esimene chakra, mida kutsutakse juurchakraks

Elujõuliselt toimiv Muladhara kingib meile turvatunde, elutahte ning sihikindluse eesmärkide poole püüdlemisel, füüsilise vastupidavuse, turvatunde, keskendatuse ja elujulguse. 
Muladhara energiat vabalt ning takistamatult voolata lubades saame vabastada end enesehävituslikkusest, ebakindlusest, vägivaldsusest, ahnusest ja vihast ning hirmudest. 

Selle chakra leiame oma keha põhjast: meestel asub ta lahklihas ja naistel seal, kus on G-punkt.
Chakra põhitooniks on punane.
Elemendiks on maa.

Inimese viiest meelest valitseb ta lõhnameele üle. 
Füüsilisel tasandil tervendab see chakra meid kõhukinnisusest, seljapingetest, ringelundkonna häiretest – eriti jalgade piirkonnas – ja üleüldisest kehalisest jõuetusest.

Lõhnaküünal „Muladhara“ koostises on 3% eeterlikud õlid: kassia (Cassila L.), nelk (Syzygium aromaticum) ja muskaatpähkel (Myristica fragrans).

Ole hoolas!
Hoia küünal väljas väikelaste käeulatusest ning eemal lemmikloomadest. Ära jäta küünalt kunagi omapäi põlema. Aseta küünal või küünlaklaas alati kuumakindlast materialist alusele. Ära paiguta küünalt kardinate või avatud uste lähedusse. 

 

Koostis 100% Palmivaha
Kõrgus 21
Laius 6,5
Lõhn 3% eeterlikud õlid: kassia (Cassila L.), nelk (Syzygium aromaticum) ja muskaatpähkel (Myristica fragrans)
Põlemisaeg 100 h
Värv Punane

Sarnased tooted